Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira félek, hogy mindent...

Annyira félek, hogy mindent rosszul csinálok, segit valaki?

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben mindentől féltem. 15/L vagyok. Féltem attól, hogy újra felszedek egy pár plusz kilót és bekövetkezett. Féltem, hogy nem leszek képes megtanulni az anyagot és matekből nem 1szer kaptam 2est. Féltem, hogy az egész életem felborul és mostmár úgy érzem ez is megtörtént. Kérlek segitsen valaki, ez már nagyon súlyos...


1szerűen már nem tudok semmit se jól csinálni. Zavar, ha egy osztálytárs rajtam süti el a poénját, mindenkinek adok a véleményére és ennek meg is van a hatása rám nézve.

Az étkezési szokásaim borzalmasak, már nem tudom mikor kéne ennem és mikor nem, hol zabálok, hol próbálom diétára kényszeriteni magam.


Személyiségi zavaraim vannak, talán ez is hozzájárul, hogy hol ilyen az életem, hol meg olyan. Mindig változnak az elveim, a céljaim, csak igy ameddig elérném őket már el is vetem őket. Úgy érzem, hogy rendkivül alacsonyra süllyedt az inteligencia szintem


Régebb olyan ösztönösen éltem és mégis olyan könnyen tanultam, voltak barátaim, 1szóval minden nagyszerű volt, most annyira félek, hogy hibázok, hogy szinte mindig balul sül el minden. S nem tudom hogy lehet a gondolatokat befolyásolni


2010. febr. 20. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos. Nem számít hogyan néz ki egy nő. Ha magabiztos, akkor szexi is! :)Becsukhatod a szemed azok előtt a dolgok előtt, amiket nem akarsz látni; de a szívedet nem csukhatod be, hogy ne érezz... A kapcsolatok olyanok, mint az üveg: néha jobb ha összetörve hagyjuk ahelyett, hogy megsebeznénk magunkat mialatt próbáljuk újra összerakni... Az élet olyan, mint a hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent.Ami nem öl meg, az megerősít ...A legnagyobb hiba amit életed során elkövetsz az, ha állandóan attól félsz, hogy elkövetsz egyet.Továbblépni egyszerű; csak megnehezítik azok a dolgok, amiket magad mögött hagysz.... ... Hát teljes szívvel megértelek de hagyd hogy a dolgok maguktól mennyenek. Nwm aza lényeg,hogy mások mitgondolnak hanem az hogy te mit érzzel .ez a pubertáns.. iylenkor minden felborul . Barátkozz új emberekkel. Járj el szórakozó helyekre . akár egyedül. Nehanyagold elmagad . Rencerezd az étkezésed. pl pont reggel 6 kor és du. 2 kor és este 8 kor étkezel. Egyél gyümölcsöt pl a reggelihez egyél egy almát vaagy pl ha nasolni akarsz akkor egyél almát mézzel vagy gyümisalátát v zöltség satát kompótót .. szedjél vitamint C vitamint és irass ki magadnak a háziorvossal Magne B6-ot (közérzet javítós, és serkenti az agyműködést) frissids fel az ismeretied, olvass könyveket. szántj 1-2 órát a tanulásra nem tudom hogy mennyire vagy fogékony az ilyen dolgokra. hetente kéccer meny el futni vagy a természetbe levegőzni . hagy egy kis ídőt arra hogy pihenj. Szervezz programokat a bnőidel ( mozi, discó stbb.) legyetek együtt . ha nem tudsz egyedül tanulni kérd meg valamelyik bnőd h tanuljatok eggyüt.A változás az életrésze főleg a tinikoré szoval ne vedd ezt teherenek. minden változik a gondolataid meg minden ez tök normális. én 14 éwes lány wagyok . vegyél fel msn. xxxsharkxxx@freemail.hu velem bármit megbeszélhetc ^^ na csoki remélem segítettem
2010. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!