Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.Egy kicsit csendes,visszahúzódó,"jófiú".Nincsenek barátaim.Vagy ha vannak is,azok is ilyen alkalmi haverok,akikkel jól kijövök,elbeszélgetek velük,meg minden,de nem tudok igazi barátokat találni,hosszabb ideig velük lenni.Világ életemben elvoltam egymagamban is,kevés haverom/barátom volt.Egy jó barátom van,de rajta kívül semelyik haverommal nem tartom a kapcsolatot a gimiből.

Esetleg hiányzik belőlem az a képesség,hogy kapcsolatokat alakítsak ki?

Azt hittem,gimi után majd jobb lesz,de nem lett jobb.Itt még nehezebb.Mindenki megy a maga útján,a sörözéseken kívül semmi nem tartja egyben a társaságot.Vannak egyes emberek,akiknek olyan jól megy a kapcsolattartás,barátkozás...de nekem nem.Szinte mindenhová egyedül megyek,egyedül ülök,nincs egy olyan ember,akivel igazán jól kijönnék,aki hasonló lenne,mint én.Idős szülők gyermeke vagyok,egyke.Talán ez a baj?

A másik probléma pedig az,hogy vágyom ugyan baráti társaságra,igaz barátokra,de ugyanakkor félek tenni érte.Min kéne változtatnom?



2015. ápr. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
jársz valahova még tanulni? vagy tervezel még tovább tanulni ha esetleg kijártad már a gimit?
2015. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok,bocs ezt kifelejtettem
2015. ápr. 21. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
így gimi meg ezek után akkor a kollégiumban tudsz még gimis szinten barátkozni szerintem, vagy esetleg járj el az egyetemi bulikra, ott is biztos találsz bárkit
2015. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vok bulizós,a pia meg nem old meg SEMMIT!
2015. ápr. 21. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
a wc-vel szoktam olyankor utána barátságot kötni... :D
2015. ápr. 21. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
albiban lakom az egyetlen barátommal
2015. ápr. 21. 21:27
 7/8 anonim válasza:
és a csajozással hogy állsz? érdekel az ilyesmi?
2015. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,de ha ez se megy,akkor gondolhatod,hogy ezzel hogy állok...
2015. ápr. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!