Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlzott ragaszkodás mi ez?...

Túlzott ragaszkodás mi ez? Mitől van?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és kb olyan 5-6 hőnapja kezdődött ez az egész.

'"Ragaaszkodást" érzek egy személy iránt akibe nem vagyok szerelmes és nem a barátnőm.nem tudom mi ez és mitől van de nagyon szeretném tudni.


Bármit megtennék azért hogy csak egy pillanatra is találkozzak vele,vagy csak köszönhessek neki. Mikor nem tálkozok vele mindig nagyon hiányzik és nagyon sokat gondolok rá.Mindent megteszek annak érdekébe hogy megfeleljek neki. Ha találkozok vele mindig izgulok és nagyon boldog vagyok.


Én egy boldog gyerek vagyok akinek vannak barátai és nagyon szereti a szüleit. A külvilágom ebből semmit nem vesz észre. Nem beszéltem erőll még senkinek és nemis szeretnék már csak a személy miatt sem.


Azt szeretném tudni hogy Mi ez? mitől van? és Normális-e?


2015. ápr. 24. 20:53
 1/1 anonim válasza:

Te fiú vagy lány vagy? És a másik személy micsoda?

Csak mert így kicsit könnyebb lenne...

2015. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!