Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem vagy...

Rami** kérdése:

Szerintetek ez szerelem vagy csak ragaszkodas?

Figyelt kérdés
van egy fiu az osztakyban aki lassan egy eve szerelmes belem egy idoben rengeteget beszekgetunk de miutan bevalotta hogy szeret kedzdtek abba maradozni a beszelgetesek es csak a suliban beszeltunk. Nyaron gyakorlaton melletem ult es a nyari gyakorlat masodik heteben el kezdtunk fb is beszelgetni ennek olyan 2-3 hete. Amiota ujra beszelgetunk azota el kezdtem azon gondolkodni milyen lenne vele lenni ha megcsokolna ha alvas kozben atolelne stb. Egyik nap valahogy felkerult az hogy kezd ram unni (nem tudom hogy komolyan mondta e vagy csak az osszekapas heveben mondta) amikor ezt mondta ketsegbe estem hogy o mar nem szeret meg hogy mar mas irant erdeklodik es akkor tudatosult bennem egy kicsit hogy rohadt szarul esne hogyha mast szeretne. Nem az a topmodell olyan kis csunyacska az arca de csak az arca minden mas jol nez ki rajta. Mar el gondolkodtam hogy jarjak e vele de hat hogy is mondjam anyam es a noverem nem nagyon kedvelik. Egyszeruen az arca miatt nem tudok hozza vonzodni valahogy nem tudom hogy ez a tapasztalatlansag teszi mert meg soha nem voltam szerelmes senkibe. Szerintetek az onzoseg amit leirtam hogy zavarna ha masba lenne szerelmes?? ez mar szerelem vagy csak ragaszkodas?

2014. aug. 27. 23:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Tobb ember velemenyere is kivamcsi lennek. :)
2014. aug. 27. 23:36
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah meg meg mindig ad ra utalasokat hogy mindent megtenne ertem.
2014. aug. 27. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább ragaszkodás (szerintem) , de ki tudja :)
2014. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez ragaszkodás! Ha szerelmes vagy valakibe, akkor arra nem mondod, hogy csúnyácska. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor azt a valakit te tökéletesnek látod. Legalább is szerintem. Velem is volt már hasonló, de az nem tartott sokáig. Szóval még egyszer, szerintem ez csak ragaszkodás.
2014. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!