Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha hirtelen 10...

Mit tennétek ha hirtelen 10 évesek lennétek?

Figyelt kérdés

Egyszer csak azon kapnátok magatokat hogy ott vagytok az általános iskola 3. osztályában, valahol az órán, vagy éppen a szünetben, és mivel sok idő telt el ezért nem emlékeztek pontosan mi is történt akkor éppen.

Mit csinálnátok abban a percben, órában, napban, héten, hónapban éveben és a további időben amíg fel nem nőtök és eljön az a dátum ami akkor volt, mielőtt visszakerültetek volna?


2015. ápr. 29. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Részletes leírásokra vagyok kíváncsi. :D
2015. ápr. 29. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megmaradna a fejemben a mostani csekély információhalmaz, akkor tuti máshogy csinálnék mindent.

Ha nem, akkor ugyanúgy mint anno :D

2015. ápr. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát valószínűleg arra gondoltam hogy megmarad az emlékezeted. :D Ahogy mondtad anélkül tényleg nem történne semmi.

De mit csinálnátok? Mondjuk elkezdenétek egy másik nyelvet tanulni? Vagy bevernéd annak a srácnak a képét akinek akkor nem merted? Odamennél ahhoz a csajhoz akihez akkor nem mertél? A csiszolódott szociális képességeiddel elérnéd hogy te legyél a bandavezér? Sok lehetőség van ám, 9.11.stb.

2015. ápr. 30. 02:01
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Nyelveket tanulnék. Nem venném komolyan a többi tantárgyat.
2015. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Kétségbeesetten próbálnék visszakerülni a jelenbe, de úgysem hinné el senki, mi történt velem, szóval valószínűleg teljesen összeomlanék, amiatt, hogy azok a dolgok, amiket elértem, semmivé váltak.
2015. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!