Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ti mit tennétek abban...

Pasik! Ti mit tennétek abban az esetben, ha már 6 éve kapcsolatban lennétek, de hirtelen megismerkednétek egy olyan lánnyal aki külsőre és belsőre is nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Adnátok egy esélyt az új lánynak,vagy inkább a régi kapcsolatban maradnátok?Mi alapján választanátok?
2014. ápr. 8. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem miért kell a kettőnek kizárnia egymást.
2014. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy darabig mindkettőt megtartanam,aztán meglátjuk.
2014. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát én mindig tudtam az életben, hogy mit akarok! :-)


Soha senkitől nem kérdezem meg, hogy milyen esetben mit csinálna, mert ő biztosan mást, mint amit én... :-)


...és egyik variáció sem biztos, hogy rossz lenne! :-)


Emberfüggő, én csak a 6 éve tartó csajodat sajnálom... :-)

2014. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
okádék az első két hozzászóló, kívánom hogy az összes nő az életetekben kúrjon félre mindennel ami mozog.
2014. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én az új lány volnék...Csak kíváncsi vagyok,hogy a pasik hogy gondolkodnak,és hogy mire számíthatok a későbbiekben...
2014. ápr. 8. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:

fene se tudja! ha sokan mondunk sok féle véleményt, az egyik úgyis igaz lesz. ha összejön veled, lehet 1 hónap múlva vége, mert nem működne. az is lehet, hogy házasságot köttök, gyerek, boldogság. aztán az is ott van, hogy vele marad. majd kiderül ez.

de, ami biztos, hogy most okosabb nem lettél a válaszomtól.

2014. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha az új lány lennék akkor tiszteletben tartanám mások kapcsolatát, főleg a lány érzéseit a fiú felé, és ha úgy adódik erre figyelmeztetném is a srácot, és nem a magam érdekeit nézném, mert elég pocsék tud lenni ha otthagynak valaki másért....
2014. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

általában meg szokták tartani a biztos kapcsolatot (ha amúgy nem unalmas, nem menthetetlen a dolog, ill. tipikus feleségtípus a barátnő és ők már 30-40 fele járnak).

Fiatalabb korban még könnyebben félrerúgnak ilyen hosszú kapcsolatot is, mert úgy gondolják, könnyen lesz másik, lehet még jobb (főleg ha nem élték ki magukat még és nem tudják, hogy a legtöbb kapcsolat nagyjából egyforma jó, max. más).

Többnyire megtartják a másik lányt szeretőnek és ha megint megtetszik valaki, akkor ő lesz a következő szerető. Ha rossz a kapcsolat, akkor se biztos, hogy elhagyják azt, aki 6 évet lehúzott mellettük, de úgy több az esélye.

Ha viszont túl könnyen szakít a csajjal és heveri ki, az veszélyes, mert akkor a következőt is ilyen könnyen otthagyhatja.

Szóval olyat jó választani, aki néhány hónap szünetet tart két barátnő között, mert az nem olyan csapongó típus és akkor vlsz. komolyan gondolja a dolgokat.

2014. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én maradnék a kapcsolatomnál.. hány évesek vagytok?
2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!