Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok idegroncs és lúzer?

Miért vagyok idegroncs és lúzer?

Figyelt kérdés
Gyakran szivattak az iskolába, kiutáltak, családba sok probléma volt. egyre nehezebben birtam a stresszt és mára már valodi idegroncs vagyok: akármjen kis apro idegesitö dolog történik akkor ugy érzem agyvérzést tudnék kapni, trehány vagyok, sokszor utálom az egész világot , a munkahelyen néha elkurom a munkámat, vagy nem veszem fel a telefont ha hivnak a munkahelyröl - ijen is volt már. Aztán jol le is csesztek miatta! A pasik szorakoznak velem, aztán ha beszólok akkor meg rájönnek hogy nem is vagyok olyan szerény. Alig van egykét barátom... a pasik pedig általába csak megdugni akarnak, nagyon kevés kivétel volt eddigi életem során! 23 éves leszek hamarosan és nő vagyok. Depresszios is gyakran vagyok, általába csendes, visszahuzódó vagyok. Nem vagyok bombanő, valaki szerint szép vagyok, valaki szerint nem. A legtöbb dolgot az életbe elcseszem, stresszelem az agyam minden kis dologtol, a főzés is nehezen sikerülget. Félek minden kis apro dologtol, meg minden változástol. ugy érzem idegroncs luzer vagyok.
2015. máj. 7. 17:39
 1/5 id. Géber Péter ***** válasza:

Szedd össze magad! Túlérzékeny, sértődős alkat vagy, ami ellen lehet tenni!

Lehet, hogy túl sokat foglalkozol magaddal és mindenben, mindenkiben ellenséget látsz.

Próbáld meg megkeresni mindenben a jót, de először pofozd fel magad, mert hisztis is vagy!

2015. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 id. Géber Péter ***** válasza:

És még valami! Tanulj meg helyesen írni!

Pl.: ..."ijen" az ILYEN!

De lenne még más hiba is. Lehet az agyaddal is baj van...

2015. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Át érzem 1-2 éve még én is idegroncs voltam azelőtt voltak barátaim de ebben az 1-2 évben eltávolodtam tőlük.

Én személy szerint egy csomó dolgot ki próbáltam nekem ami nagyon bejött az a Titok című könyv de ha nem tudod megvenni akkor készült belőle egy film(ugyanezzel a névvel) is ennek az a hátrány hogy nagyon figyelmesen kell elolvasni vagy megnézni mert minden egyes szónak nagy jelentősége van.De nekem ami még segít az a meditáció ha nagyon ki vagyok akkor egy 10-30 percig meditálok és ez után semmi se tud fel húzni egy jó darabig de ha mindennapossá teszed a meditációt az életedben akkor garantáltan olyan nyugodt leszel hogy senki se tud majd föl húzni de a meditációra rá kell jönni én sokat olvasgattam utána és napi rutinná tettem körülbelül 2 hét alatt jöttem rá.Még van pár tippem például ha rátalálsz egy hobbira ami ki mozdít a munkádból legyen az mondjuk:(festés,faragás,tánc,gyöngyfűzés,barkácsolás,éneklés,hangszeren való játszás,stb.).De egy vallásban is találhatsz menedéket én például keresztény vagyok de nem szeretem az egyik egyház körítését sem így csak szimplán keresztény vagyok.De ha te őrömet találsz a keleti vallások tanításaiban akkor az is jó.Remélem tudtam neked segíteni és minden jót a továbbiakban légy kemény és ne hagyd hogy felesleges vitákba sodorjanak bizonyos emberek.És még valami ne álitsd aszt hogy lúzer vagy mert nem vagy az. :)

2015. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: inkább téged kéne felpofozni....!!!!!

Második: Köszönöm. Segitettél a válaszoddal. meditálni szoktam, buddhista meditációkat.

2015. máj. 12. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A meditáció tényleg sokat segíthet, meg ha találsz valami tevékenységet magadnak, valamit, ami biztos pontot jelent az életedben, és bármikor örömödet tudod lelni benne. Ilyenkor tudsz kapaszkodni abba a gondolatba, hogy "na, most ez a hülye beszólt nekem, de három óra múlva már az erdőben fogok sétálni, és fütyülök az egészre". Amíg viszont nincs mibe kapaszkodni, addig nagyon könnyen ki tud szaladni az ember lába alól a talaj.
2015. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!