Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak a szerencs...

Hogyan változtassak a szerencsétlenségemen?

Figyelt kérdés

egy igazi lúzer vagyok. visszahúzódó lettem, ezért senkivel sem tudok kontaktot kiépíteni, ha valaki elhív valahová (akivel nem olyan szoros a kapcsolat), inkább lemondom vagy kitalálok valami indokot, mert nem is tudom, tartok tőle, hogy béna leszek, meg hát pénz sincs nálam soha. barátaim épp ezért nincsenek, nem érdeklődnek felőlem. csak a gép maradt, a szüleim szerint túl sok mindent osztok meg velük és ez baj (ne értsétek félre!)... mit tehetnék?

16/L



2015. márc. 21. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Sajnállak mert hasonló helyzetben vagyok én is!

Dehogy vagy lúzer ez egy ilyen vadnyugat egoista amerikából szedett hülyeség ahol a minimum, hogy a középiskolában valakit ki kell nevezni állandó piszkálás tényévé, nem vagy lúzer ezt felejtsd el ezzel csak manipulálni akarnak, mindenkinek vannak jó tulajdonságai amiben jó, keresd meg magadban azt


Barátság szempontjából nem kell mindenkivel barátkozni legyen akár csak egy vagy két barátod akivel rendszeresen találkozol


Nyáron vannak diákmunkák jelentkezz rá lassan itt a szezonja

2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!