Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok? Hogyan...

Rossz ember vagyok? Hogyan birok ennyire szemét lenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szemrebbenés nélkül tudok hazudni,és néha még lelkiismeret furdalásom sincs.Szinte bárkinek képes vagyok a szemébe nézni,és akkorákat hazudni,amekkorát csak lehet,és megjátszani magamat,hogy most boldog,vagy szomorú vagyok. Gonosz,rossz ember vagyok? egy lány....
2010. dec. 2. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hé énis ilyen vagyok csak nem hazudgálok :O nincs kedved levelezni?
2010. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy hazudsz, még nem vagy se szemét, se rossz ember... Sőt, az hogy ezt így kiírtad ide a kérdésként, nekem elég bizonyíték arra, hogy te értékes ember vagy!


Ha azokat, akiknek hazudsz, szereted és tiszteled és nem ártasz nekik a hazugságaiddal semmilyen mértékben, akkor nincs mit kofigásolni a hazugságaidban...


De azért hozzáteszem, hogy az őszinteség nagy kincs és mindenki szereti :)

2010. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de nem érzem magam emiatt rossz embernek. Tudok hazudni, de nem sűrűn szoktam... (legalábbis nagyokat...:))

És mások meg nem tudják általában, hogy hazudok, nem derül ki, és mivel nekem meg lelkiismeret furdalásom nincs (ami lehet, hogy rossz, csak az a fura, hogy ilyen kis apró dolgokért, meg mindig van -.-"), így mindenkinek jó. Tehát szerintem nem vagyok rossz ember.

Vagyis nem ezért. Persze más hibáim (is) vannak.

2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem,egyáltalán nem vagy gonosz vagy rossz.

Én is ezt csinálom,nap mint nap:-)

2010. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van egy ilyen ismerősöm... szerintem próbálj változni, mielőtt olyan rosszra fordul neked is mint neki
2010. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nagyon sokat szoktál? és élvezed is ? akkor se vagy rossz ember , csak talán más a helyzet ..
2010. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Irigyellek..én mindig elröhögöm magamat ha hazudok:S
2010. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rebel174 ***** válasza:
en is jol tudok hazudni szineszkedni meg manipulalni az embreket.elvezem ahogy hulyet csinalok masokbol,na de mar betegesen hazudok.
2010. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Üdv a klubban : )

Én írtam a "Pszichopata/szociopata vagyok?..." kérdést tegnap... (Szerintem ez mindent elmond...)

A kérdésre válaszolva: Egyáltalán nem vagy "gonosz, rossz", én is általában hazudok, vagy eljátszok valamit ha szükséges, és én szerintem jobban benne vagyok mint te...

2010. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat,ha nem vagyok benne egyedül,akkor megnyugodtam (:
2010. dec. 3. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!