Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen embernek tartotok ezek...

Milyen embernek tartotok ezek alapján? Őszintén fogok leírni mindent.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...


Azzal kezdeném, hogy az embereket érdekesnek találom. Kinézetről az embereket egytől-egyig letudom írni jellemében. Úgy gondolom ez nem is nehéz feladat, mert még nincs kifejlődve a jellemük a fiatalabbnak (legalábbis a többségének), azt követik amit jónak látnak (ez elég sűrűn a rosszba sodorja őket). Na most innen indul az első úgymond problémám. Lehet, hogy antiszociálisnak tartotok ez miatt, de nem tudom "elviselni" az embereket. Ez úgy nyilvánul meg, hogy látom rajta, érzem, hogy milyen ember, mit fog talán mondani, mik érdeklik, mi az életfilozófiája, mi az ami akár a célja és ez engem felidegesít. Nincs normális életfelfogásuk, elbeszélgetni nem lehet komolyan. Magamból kiindulva egy vidám srác vagyok, imádom a poénokat, szeretek bulizni, szeretem élvezni az életet. Nem tartom magam nagyobbnak, mint másokat, de az, hogy komolyabban tudok gondolkodni, mint a velem egykorúak ez egy kicsit megzavar mivel nem tudok velük egy hangon lenni. Idősebb korosztállyal is próbáltam ismerkedni, de ez sem válik be, mivel a korom miatt elutasítanak. Ezek alapján olyannak tűnök, mintha egy visszahúzódó sznob, komoly ember lennék. Pedig ez így nem igaz. Megvan bennem a kellő komolyság,ugyanúgy a poénosság, kedvesség, és minden olyan emberi dolog ami egy normális élethez "alapvető", mindenfele a nyitottság, de mintha az emberek meghülyültek volna a környezetemben. Itt nem csak egy szűk baráti körre gondolok, hanem egy egész korosztályra akiket ismerek. De nem kell ismernem mást, ahhoz hogy lássam, hogy nem tudnánk egy sémán mozogni. Szeretek filozofálni, elbeszélgetni érdekes, tudományos dolgokról, de ez a mai fiatalokat, mintha cseppet se érdekelné. Természetesen ezen kívül akármilyen téma szóba jöhet, csak ilyenben mint filózófia nem találok beszélgető partnert, akit érdekelne. Régebben (1éve) még igen sok emberrel tartottam a kapcsolatot, sok haverom volt, de már nem bírtam tovább elviselni azt ahogy gondolkodnak viselkednek. Gyerekes, de már nem a korukhoz méltó. Úgy gondolom egy 16éves srácnak, csajnak illene felfgoni alapvető dolgokat, és nem a rózsaszín világban élni. Persze őket eltartják otthon, gondjuk nincs az életben, és talán ez az ami engem megnevelt, hogy nem raktam mindig alám mindent. Az iskolát családi dolgok miatt sikerült nagyon elrontanom. 2évet rontottam el eddig a semmibe... Kilátástalannak tartok sok mindent, de attól vannak céljaim. Valamilyen szinten magányos vagyok. Sőt talán ez is a megindítoja annak, hogy ezeket ide most leírtam. Nem vagyok depressziós, de mégis furcsán érzem magam, mert olyannak tűnik sok minden, mintha mások ezek miatt hülyének néznének. Itt volt egy nem régi eset, hogy egy csajjal beszélgettem, mikor valahogyan kicsit komolyabb dolgoról beszéltünk, és azt mondta, hogy bolond vagyok. Kérdem miért? Azt válaszolta, hogy azért mert nem kellene mindent komolyan vennem, Sok mindent le kellene szarnom, ami nem lényeges. De én nekem ilyen a gondolkodásom, hogy szeretek uj dolgokat megismerni, és nem tudom leszarni. Mások hogyan láthatnak engem ezek alapján? Elítélhetnek ezért nem keresik a társaságom, mert nem követek hülye stilusokat mint az emo például? Mert ők el vannak együtt mert ez összehozza őket és ugye 1évvel ezelőtt én ezt nem követtem, mert úgy érzem egyedi vagyok, nem kell követnem más stílust, hogy a havero vagy a barátom legyen valaki. Én viszont aki nem tartozik semmilyen csapathoz hanem egy átlagos hiphop, dubstep hallgató vagyok, ami nem divat így nem nagyon tudok ilyen kapcsolatokat létrehozni, hanem igazából oda kellene csatlakoznom valakikhez. De akkor megint indul az egész előről mert nem az életfelfogás miatt és gondolkodás miatt, hanem csak egy múló divat, akár egy hülye "fellángolás" miatt kerülnék oda, ahol játszanom kellene azt aki nem vagyok, és ezt nem szeretném / nem is szeretem. Ez eléggé hosszú lett, és lehet, hogy nincs minden benne amit akartam, mert rengeteg dolog jár a fejemben, de nyugodtan kérdezzetek, vagy adjatok tanácsot. Komoly válaszokat kérnék! Köszönöm. 16 f


2010. febr. 24. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Menj ki az erdőbe, keress egy barlangot és élj ott mint egy remete.
2010. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartalak bolondnak...sőt ez nagyon becsülendő szerintem, hogy csak azért nem akarsz megváltozni hogy másoknak imponálj.nem veled van a baj és lehet hogy nem is a másikkal,hiszen nem vagyunk egyformák, kit ez érdekel kit meg az.Talán meg kellene próbálnod olyan társaságot keresned magadnak akik korodbeliek mégis "kellő" intelligenciával rendelkeznek vagy legalább azonos az érdeklődési körötök.nem lehetetlen ám:) neked is nyitni kell az emberek felé, enélkül nem nagyon lehet embereket megismerni:) l/18
2010. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
16 éves vagy, az élet naaagy dolgai iránt érdeklődsz, el fog múlni.
2010. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Na ha már végigolvastam válaszolok is rá :D Sztem szimplán túl sokat gondolkodsz :P Van ez a fajta ember aki sokat szeret gondolkozni a világról meg a körülötte levő emberekről. De hidd el vannak olyan dolgok, amit az agyaddal soha nem képes felfogni, és minél többet agyalsz rajta, csak magadban kavarod a szart. Ebből fakad a bizonytalanság, meg elveszettség-érzés egy csomó embernek, mert idegesti őket h bizonyos dolgokat nem tudnak megérteni, és hogy sehova sem illenek 100%-osan. Hát elárulom, soha az életben sehova nem fogsz huzamosan 100%-osan beilleni =)

Am igaza volt annak a csajnak akit írtál h néhány dolgot komolyan kell venni, a többit meg szard le. Nem a te dolgot megváltani a világot :) Arra meg hülyeség ráfogni h nehezebb életed volt, mint másoknak. Nekem se volt eddig egykönnyű, és nem csak az átlagos hülyeség problémák voltak mint az átlagos embereknek. Engem meg ez inkább arra tanított h baszni kell mindenre és ösztönből élni, felesleges tervezni, úgy is lesz valahogy, olyan még sose volt, hogy ne lett volna sehogy =) Persze ez se jobb, valahol a kettő között lenne a normális.

16/F

2010. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Szimplán agymenésed van! Ha a szót is úgy fosod, ahogy írsz, akkor elhiszem, hogy sokak számára fárasztó lehetsz.


Mert mi lenne, ha a mondanivalódat bekezdésekre tagolnád? Szellős, átlátható, kellemesen olvasható lenne. Így viszont roppant fárasztó.

2010. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát bocsi, de egyetértek az előttem szólóval:))
2010. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát, olvasni tényleg nehéz volt.

Szerintem se vegyél mindent komolyan, mert a végén bele fogsz ebbe az egészbe őrülni. Kicsit lazítanod kéne.:)

De amúgy szerintem ez a korod miatt van, és valószínűleg kinövöd, és végre el tudod különíteni a tényleg figyelemre méltó dolgokat a kis semmiségektől.

2010. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem olvastam el de jó ember vagy:-)
2010. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy kicsit öntelt vagy. és két teljesen különböző típust írsz le magadról.

az elején: bulis vicces vagy, aztán a végére meg kiderül, h naagy filozofikus komoly arc... hááát nem tom, az ok ha egy bulis srác szeret komoly dolgokról is beszélni, esetleg filozofálni, de egy bulis srác ugyanakkor nem csinálna ebből nagy ügyet, hogy jajj nincs senki akivel normálisan beszélhet.

mert írtad, hogy azért anno volt erre lehetőséged, de egy bulis srác azért annyira nem menne bele túl komolyan az ilyen dolgokba, hogy már mindenki unja amit mond.

2010. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Túlságosan sokat gondolkodsz.

2. NEM LÁTSZ BELE MINDENKIBE, nem tudsz mindenkit megítélni annak alapján, ahogy viselkedik, öltözködik...etc

3. 16 évesen előre nézz és ne azon gondolkodj, hogy miért vagy ilyen. Még bőven van időd változni!

2010. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!