Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel kerülhetem ezt el?...

Mivel kerülhetem ezt el? Mindig "beégek". :' (

Figyelt kérdés

Elég sűrűn beégek, vagy beégetnek mások...annyira ciki...kezdek elkeseredni:(

nem értem miért van ez...tudom, hogy mindenki kerül kellemetlen helyzetbee néha, de én nagyon sokszor...

van más is így?elkerülhető ez valahogyan vagy ilyen peches maradok egész életemben?:(

18/l


2010. febr. 24. 22:40
 1/9 anonim válasza:
100%

Én is ilyen voltam, vagyok, de mostanra erényt kovácsoltam ebből a "tulajdonságomból". Eleinte bosszantott, de mióta jókat röhögtek rajtam a barátaim, előléptem fő-bohócnak, és már direkt keresem is az ilyen helyzeteket. :)) Így volt már olyan is, amikor ténylegesen beégtem, de mivel állandóan viccelődök, nem jöttek rá, hogy az megjátszott beégés volt, vagy igazi :)


Fogd fel humorosan. :)

2010. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat:)

igen próbáltam már énis humorosan felfogni, csak túl szerény vagyok, vagy hogyis mondjam:$ nehezen lépek túl 1-1 cikis dolgon:$

de lehet meg kell tanulnom viccet csinálni ezekből...csak kicsit rá kell gyúrnom:D

szívesen veszek még válaszokat:)

2010. febr. 24. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is csak egyet tudok érteni az első válaszolóval. :)
2010. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: az a ciki, amit Te annak érzel! Hidd el, jókora lapáttal rátesz az "égő" szitura az, ha rád van írva, hogy Te magad is égőnek tartod, és legszívesebben elsüllyednél. Ha úgy fogod fel, hogy "na és akkor mi van, bárkivel előfordulhat, nem nagy cucc" (sőt van, hogy nem is Te tehetsz róla) hidd le fele annyira nem lesz gáz, és sokkal gyorsabban elfelejtik! De ha fülig vörösödsz, hebegsz-habogsz és utána még sok ideig szégyelled magad, a rosszindulatúak annál jobban röhögnek, meg szájukra veszik az ügyet. Tanácsom tehát: ne mutasd ki, mit érzel, próbálj úgy viselkedni, mintha nem lenne nagy dolog, ami történt!
2010. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat:) aranyosak vagytok:)
2010. febr. 25. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg jó nagyot nevetni! Ha ilyen történik, automatikusan bedobod a betanult nevetést, és már nem is lesz ciki :)
2010. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

oké:D

kösziiiiii:)

2010. febr. 25. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
én elfogadtam hogy nem lesz másként és minig rajtam fognak röhögni minden egyes beszolásomnál és tettemnél, hogy de gáz és de béna.... szerintem inkább törödj bele.
2010. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem:)

köszi:)

2010. márc. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!