Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagy rasszista?

Miért vagy rasszista?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatod van,vagy csak úgy hírekből
2010. febr. 24. 23:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat. mondjuk nem olyan vagyok, hogy gondolataimat szóvá is teszem, meg nem provokálok, de utálom a cigányokat.
2010. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egypár ismerősömet rabolták, támadták meg már cigányok. magyarok egy se. talán ezért.
2010. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy rasszista vagyok, mert mondjuk a négerekkel, ázsiaiakkal, arabokkal nincs semmi bajom. (persze azokkal akik normálisak, de ez ugyanúgy igaz a fehérekre is, hogy aki paraszt vagy megérdemli azt nem kedvelem) de a cigányokat nagyon utálom. Rengeteg rossz tapasztalatom volt velük, pedig még csak 20éves vagyok. :S Tudom nem szabad általánosítani, de egyre inkább azt veszem észre, hogy velük van a legtöbb baj és fehér emberrel még sosem volt semmilyen konfliktusom...
2010. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A cigányokat én is útálom.

Az még a kisebbik probléma, hogy lopnak, csalnak és belekötnek az emberbe, de ráadásul öldökölnek is, és a "nagy kutyák" úgy védelmezik őket, mintha valódi szentek lennének.

Ez pedig egyre rosszabb lesz, mert úgy szaporodnak, mint a csótányok.

2010. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1. Nem tudnak magyarul beszélni, akkor takarodjanak vissza románba. Meg utálom, amikor állok a megállóba és mintha legjobb haverok lennénk oda jön hozzám jó pofizni. Meg a 9 éves kis cigány gyerek beül mellém és kb már majdnem recskázott és belemászott az intim szférámba. Meg amikor tudatlanul ülsz a buszon és egyik pillanatban azt veszed észre, hogy a melledet taperolja egy suttyó román, hát az egy kicsit undorító és még ő van felháborodva amikor a kezébe meresztem a körmeim. Meg amikor nyakamnál fogva neki vágtak a falnak és elvették a táskám, amibe csak füzetek voltak.. ÉS persze azért is szeressük őket, amiért a kis 3 éves gyerekkel úgy beszélnek, mint a kutyájukkal, meg hajánál fogva végig cibálják az asszonyt a buszon.. Meg persze burjánznak mint a legyek azt kapják az százezreket, meg a seggük alá lopnak egy arany palotát 5 év alatt se.

Meg ez a "zöld a szemed? Járunk?" Hát na takarodjon már a fenébe.. Szerencsére az én nyelvemet cigányok vágták fel, szóval nincs problémám, amikor le kell koptatnom magamról a korombelieket.

Utálom az összes cickányt mint a szart sőt fekáliát is hamarabb ennék, mint egy cigánnyal hosszabb beszélgetésbe kezdjek!

Múltkor még így állnak, kérdezik, hogy járunk.. Mondom nem. erre ilyet szól: Miért nem? Tán mert cigány vagyok? Mi bajod a cigányokkal?? Erre én magabiztosan jól artikulálva: UTÁLOM A CI.GÁNYOKAT! Ott is hagytak..

Tisztelem Hitlert és sajnálom, hogy nem tudta befejezni a fő művét és a zsidókkal együtt a ci.gányokat és ha szerencsénk lett volna még akár a vágott szeműeket is kiírtja. :)

2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
a vágott szeműekkel nem tudom mi a bajod amúgy, ők nem hinném hogy bánttottak. ő rájuk én nem tudnék általánosítani, mint a cigányokra.
2010. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát én igen, az országukba megvan tiltva a nagy család csak 1 gyereket tarthatnak, akiért nem kell fizetniük és akinek nagy álma a több gyerek hát persze, hogy ide jön. És a nagy része mit csinál? a piacon adja el a selejt cuccokat és már azokat sem fillérekért.. Csak annyi! Ha nem itt lennének, nekem semmi bajom nem lenne...
2010. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ha nem lennének cigányok!a házatok elől ki vinné el a kukát!(csak a fővárosi reg.hulladék k.központban kb 1200 cigány származású dolgozik)

köz.ter.fenntartó vállalatnál kb 2000 cigány származású dolgozik!(útca seprők,takarítók)

építőiparban segédmunkásként több 10000-en dolgoznak!

a szinesfém felvásárlók több mint 50%-a cigány származású!

vidéken a szociális munkások legtöbbje szintén cigány származású!

ezt csak azért írtam ha nem lennének cigányok akkor ki végezné el ezt a sok piszkos munkát!

a lepratelepeket ahol úgy élnek mint az állatok,azokat felgyujtanám úgy ahogy van!dögöljön a mocska aki nem tud beilleszkedni!

2010. febr. 25. 20:54
 9/21 A kérdező kommentje:

ja a kínaiakat meg a románokat meg még jobban utálom!

a kínaiak retkes,büdös népség!ide jöttek és jól meggazdagodtak a hamis rossz minőségű ruhákból!csak nézz szét pesten,mind mercivel meg bmw-vel jár!

kínában meg megette őket a retek.

a románok meg egy igénytelen,kontár emberek!

2010. febr. 25. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Én csak a cigányok ellen vagyok, rossz tapasztalatok. Nálunk a fent emlíített munkákat is a fehér emberek végzik, nem a cigányok. Azok ilyesmit nálunk nem csinálnak. A kinaiakról meg annyit, hogyha a sok magyar nem venné meg a cuccaikat, nem járnának BMW-wel. Szóval nem a kínai a hülye, ő okos. A magyar vásárol tőle, pedig nem kötelező.
2010. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!