Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan alakíthatnám át magam?

Hogyan alakíthatnám át magam?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék olyan lenni mint Selena Gomez.

nem vagyok hülye kis rajongó pi**a csak nagyon tetszik a külseje, ahogy viselkedik, az egész karktere.

szerintetek hogy hasonlíthatné rá, ha alapból én elég visszahúzódó típús vagyok?(többbek között ezt is szeretném leküzdeni.)


2010. febr. 25. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
mielőtt vki rávágná nem vagyok lezbikus, csak ő a példképem!!!!!
2010. febr. 25. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

saját egyéniséged legyen, ne másokat másolj=)

nem rosszindulatulag mondom

2010. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg a legjobb barátnője vagy? Minden nap beszélsz vele? Miből gondolod, hogy ismered a személyiségét a viselkedését stb? Neki a tw a munkája képes bármit előadni! Amúgy az öltözéke pont olyan amilyen a divat! Nem a saját stílusa, ez kivan találva az alkatához a szerepéhez stb..

Egyszerűen nézd a filmjeit és onnan tudod, hogy milyennek kell lenned!

Amúgy én is csak azt tudom tanácsolni, amit az előttem szóló!

2010. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szaladj párszor a falnak izomból. Kicsi az esély, de van.
2010. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz meg selena gomezes weboldalakat,figyeld,hogy milyen ruhákba jár,hogy viselkedik,és járj el tehetségkutatókra,hogy legyen önbizalmad.(mindemellett tovább is juthatsz)


Van még egy jó tipp:


Képzeld azt,hogyÚgy nézel ki mint Selena,És hogy mindenki azt látja,hogy Selena vagy,és gondolj bele,hogy mindenki ismer.

Ezeket vidd bele a hétköznapjaidba,és tuti,hogy nőni fog az önbizalmad,emellett Selena tökéletes mása leszel (:


De vigyázat!A saját személyiségedet se veszítsd el!

Sok sikert (:

2010. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!