Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányosnak érzem magam, mit...

Magányosnak érzem magam, mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Nem teljesen igazából vagyok magányos,mert van egy párom aki a mindenem és sok időt töltök vele és úgymond rajta kívül nincsen senkim.Ő nekem a legjobb barátom is de úgy érzem kéne nekem egy barátnő akivel hasonlóképpen jól szórakozom.Mióta középiskolába járok azóta nincsenek olyan barátnőim akikkel olyan jót nevetnék és szórakoznék.Az általánosban volt két legjobb barátnőm akikkel olyan jókat nevettem és jól szórakoztam és hülyültem hogy az nagyon hiányzik.Velük sajnos ritkán kb havonta találkozom és ez nem elég.:/ és ha velük találkozok már velük sem olyan mint régen:(

Az iskolában nagyon magányosnak érzem viszont magam.Ugyan van ott egy jó barátnőm de egyszerűen nem tudok vele jól szórakozni és önfeledten nevetni,hülyülni stb.és ha ő nem jön pl aznap suliba akkor szinte egyedül vagyok:/

Nekem szükségem lenne egy olyan barátnőre mint ami régen volt..de hogy? Mit kéne csináljak?Lehet úgy érzem akarom de valahol legbelül mégse mert tudom hogy úgyis ott van a párom akit elég sűrűn látok?

bocsi hogy hosszú és köszönöm előre a válaszokat:)

16L


2011. nov. 8. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
na mind1:(
2011. nov. 8. 20:21
 2/3 anonim válasza:
biztos van olyan lány az osztályba vagy az iskolába aki szimpatikus próbálj velük barátkozni
2011. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hmmm,érdekes amit itt fenneb leírsz,mert én is ugyanebben a cípőben járok :) .Én most lettem gimis,teljesen újosztályom van,akikkel valahogy sehogysem kapom meg a közös hangot(jó van 1-2 személy akivel összebarátkoztam de na valahogy úgyérzem,hogy ,,nem az igazi,,)valahogy úgyérzem magam mintha átlátszó lennék,nagyon rossz érzés :( így sokszor volt olyan,hogy egy-egy tanóra végén könnyes szemmel mentem a folysóra,mert az osztályban ahogy kicsengettek egyből elkezdődött a ,,klikkesedés,, és úgyéreztem én nem tartozok sehova.Megpróbáltam másokkal barátkozni,osztályon kívüliekkel,akár nagyobbakkal is :) ,így szüneteken velük vagyok,órán(ha netán lyukasóra van,a padtársammal s még 1-2 személlyel vagyok).Úgyhogy szerintem érdemes lenne barátokot keress osztályonkivül ha másképp nem megy,nekem bejött! :)
2012. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!