Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek volt már ilyen szar...

Nektek volt már ilyen szar napotok? Többi lent.

Figyelt kérdés
A napom eleve rosszul kezdődött, mert majdnem elkéstem a suliból, a tanórák átlagosak voltak, de órák után a barátnőm akivel mindig együtt szoktam lenni, kijelentette, hogy hazamegy, ahelyett hogy az edzőterembe jöjjön velem, hazamegy, mert meg kell beszélnie a holnapi programot. (ahoz képest egész nap nem volt msnen.) Ugy döntöttem, megyek rajzszakkörre néhány másik csajjal. Na csoda történt, a rajzszakkört még élveztem is. Mivel fél 3kor végeztünk, és ugy tudtam anyám 4ig felvételiztet, (ott dolgozik ahova én járok suliba) elmegyek barátnömmel stopshopba. Éppen kimentünk a Deichmannból, mikor anyám telefonált, h hol a francba vagyok. -.- Ez eleve SZAR, de aztán haza kellett mennem, és kb fél óra múlva zongora órám volt. Iszonyat szarul ment, ugyhogy zongoratanárom szépen lebaszott, aztán fél órát beszélt arról, hogy ezt nekem nem muszály csinálnom, és gyorsan döntsem el mit is akarok, mert nyakunkkon az évvégi vizsga, amire nincs elég darab,konkrétan 1 darab sincsen. Akkor anyám bejött a terembe, és a zongoratanárom felvázolta neki a helyzetet, és meg elkezdtem bőgni, mert az idegeim már pattanásig feszültek. Csak hogy teljes legyen a kör, anyám elfelejtette megvenni a magazint amit kértem. Most meg itt ülök a gép előtt, és egy barát helyett, egy internetes oldalon osztom meg az érzéseimet vandigenekkel. :(
2010. febr. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
meg kell beszélnie a holnapi programot msnen a barátaival.*
2010. febr. 25. 18:46
 2/53 A kérdező kommentje:

vadidegenek.

és én meg elkezdtem bőgni.

gyorsan gépeltem. bocs.

2010. febr. 25. 18:48
 3/53 anonim ***** válasza:
77%

Akkor gondold el, hogy Afrikában a 35 kilós emberek a fél karjukat odaadnák, ha ihatnának egy pohár vizet, vagy ehetnének egy szelet kenyeret.

Ahhoz képest arany életed van.

2010. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
köszi k*rvasokat segítettél.
2010. febr. 25. 18:50
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Ennél szarabb napjaim is vannak. -.- Neked meg kívánom, hogy ez legyen életed legszarabb napja...


17L

2010. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
B.szki ez szar nap? Úgy látom neked még nem volt szar napod. Ha én elmesélném a legszarabb napot az életemben felkötnéd magad. Biztos csak menstruálsz és felnagyítod a dolgokat. Majd elmúlik.
2010. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
76%
Most ezen mit kell segíteni?? :DD
2010. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem volt e már szar napotok, nem azt kértem, hogy ba.sszatok le.
2010. febr. 25. 18:52
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mindenkinek vannak szar napjai...nekem volt még ennél is szarabb napom. a barátom szakított velem mondván h összejött egy másik csajjal én pedig este elmentem beülni a haverokkal amikor az ő haverja odajött hozzánk akivel tök részegen összejöttem :( hát ez egy hihetetlen szar nap volt
2010. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
62%
Igen volt már szar napunk...és akkor most jobb így?
2010. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!