Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek érdemes tanuljak?

Minek érdemes tanuljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Nem tudom, hogy mi legyek felnőttként. Kiváló tanuló vagyok. Mindenképpen külföldön szeretnék majd élni. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 25. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ez sajnos nem sok infó ahhoz hogy tippet tudjak adni a mihez tanuljál kérdésre tudnom kéne hogy milyen a személyiséged,miben vagy jártas mit szeretsz csinálni
2015. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az összes tantárgyat szeretem, mindenben jól teljesítek!
2015. máj. 25. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Javasohatom h ne nyelvtantanar legyel? Minek erdemes tanulni- helyes. Minek tanuljak-helyes. Minek erdemes tanuljak- nem helyes.

De viccet felreteve ha mindenbol egyforman vagy jo akkor ufo vagy. Kell h legyen vmi amit jobban elvezel csinalni es konnyebben megy. Ha van erzeked az infohoz akk menj programozonak, ha jol megy a fizika es a matek akk mernok...

2015. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még túl fiatal vagy a pályaválasztáshoz. Még azt sem tudod, hogy mit szeretsz, mivel még semmibe sem kóstoltál még bele úgy igazán. Lenne két kérdésem:

Én elhiszem, hogy kíváló tanuló vagy, de szabadidődben a kötelezők megtanulásán kívűl mit szoktál csinálni?

Érdekelne, hogy miért írtad oda, hogy mindenképp külföldön? Miért külföldön? Külföldön pedig hol? Szomáliában? Kazahsztánban?

2015. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Szabadidőmben sportolok ( úszás, futás); könyveket olvasok; és természetesen internetezem.

Külföldön jobban élnek az emberek, és magasabb az életszínvonal. Másrészt hátrányos helyzetű családban élek, a szüleimnek is szeretnék segíteni az anyagiakban, ha felnövök. Franciaországban, Németországban, UK-ban vagy Spanyolországban szeretnék élni.

Döntésképtelen vagyok... A magyar nyelv, irodalom, matematika, informatika, fizika és biológia tartoznak a kedvenc tantárgyaim közé.

2015. máj. 28. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mág várjál pár évet és utánna tedd fel újra ezt a kérdést ha még érvényes lesz. Jelenleg nem tudod, hogy mit szeretnél csinálni, de abban már biztos vagy, hogy külföldön. Elég kár, hogy belédnevelték ezt a felfogást.
2015. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!