Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? (részletek lent)

Miért van ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Elég furcsának tűnhet az esetem. Alapvetően olyan családban nőttem fel, ahol igazából nem "divat" ez a nagy bulizás, idősebb testvérem sem volt soha olyan. Ettől függetlenül persze azt mondom, hogy néha kell egy kikapcsolódás. A fő problémám az, hogy lelkiismeret-furdalást érzek amiatt, ha elmegyek bulizni. Azt érzem, hogy ezért "helytelenül" cselekszem, "rossz" vagyok. Tudom, hülyén hangzik, viszont így érzek és ezért lennék kíváncsi, hogy esetleg mások is vannak-e így vele, esetleg mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? A válaszokat előre is köszönöm..
2010. febr. 26. 00:18
 1/6 anonim válasza:

alapból ezt a "bulizás" fogalmat nem értem:D

jobb lenne ha leírnád mit értesz ez alatt:)

2010. febr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A családodban ez a szokás,és neked ez vált elfogadottá,hogy náne buli.És most,hogy te kissé másképp teszel,ezért érzed ezt furának/ezért van lelkiismeret furdalásod-gondolom a buli alatt nem azt érted,hogy elmész,berúgsz,mint a ló,lövöd magad egész éjjel,elversz valakit,hanem egy normális este vagy beülés a haverjaiddal/bárkivel,vagy elmész táncolni/esetleg mozira gondoltál,vagy másmilyen kultúrális kikapcsolódásra.Igen,kell a kikapcsolódás,anélkül be lehet dilizni-meg egyszer élünk,miért ne érezzük jól magunkat nem?Tök felselegesen van lelkiismeret furdalásod.
2010. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi!

Igazából a bulizás alatt valami szórakozóhely látogatását értem. (nem kocsma) :D Moziba és más kulturális rendezvényre amúgy is járok.. :D

2010. febr. 26. 10:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: természetesen nem lövöm magam, se nem iszom le magam a sárgaföldig, nem verek meg senkit. Tehát nem mutatok semmiféle antiszociális viselkedést.
2010. febr. 26. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is lelkiismeret-furdalást érzek, mikor elmegyek bulizni.

Tőlem távol áll a szórakozóhely én inkább barátokkal össze ülök és jól érezzük magunkat..

Szerintem csak azért érzed ezt, mert te jól érzed magad, mikor a többiek otthon punnyadnak! Amúgy egyáltalán nem rossz, hogy eljársz szórakozni! Ilyenkor ki tudod engedni a gőzt!

2010. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másmilyen életet szeretnél élni, mint amilyenben eddig éltél. Ez azért lehet zavaró, mert talán a környezetedben még nem volt ilyesmire példa és nem tudod, hogy a pl. a családod ezt hogyan fogadná.


Nyugodtan menj el bulizni, ha ahhoz van kedved, akik számára fontos vagy, azok ezt meg fogják érteni.

2010. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!