Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves lány vagyok, és...

12 éves lány vagyok, és nagyon nagyon striás a combom és a derekam! Ez gáz?

Figyelt kérdés
A csíkok függőlegesen, úgyhogy hízástól van, vékony soha nem voltam, de 2 hónap alatt 67-ről meghíztam 83 kilóra, és nagyon nagyon striás lett leginkábba derekam, de a combom is elég gáz. Ez ciki? 12/l

2015. máj. 25. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem ciki, viszont elmehetnél egy kivizsgálásra a hirtelen felszaladt pluszkilók miatt. 2 hónap alatt elég sokat sikerült felszedned, ki tudja mi áll a háttérben.


Mindemellett kezdj el sportolni és egészségesen étkezni. :)

2015. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, az nem zavar nagyon, hogy kövér vagyok, csak lóg nagyon a hasam. Az előtt sem volt lapos, csak akkor 100 cm volt a derekam, most meg jó ha belefér a 120 cm-be.
2015. máj. 26. 05:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Van akinek kifejezetten tetszik:)

Képet esetleg tudnál mellékelni?

2015. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kinek tetszik a stria? Fuuuj!
2015. máj. 27. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
(2. válaszoló vagyok) Igen képzeld van akinek igen(én nem közéjük tartozom, ezért fingom sincs miért:D), de van olyan. Képet pedig azért kértem, mert kíváncsi vagyok mennyire súlyos a helyzet.
2015. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!