Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy nekem meg se kellett volna születnem, mert úgyis a Tajgetoszon végeztem volna fogyatékosságom, autizmusom miatt? Ezért pedig öngyilkos gondolatok keringenek a fejemben.

Figyelt kérdés
23/F
2015. máj. 28. 18:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Még a végén bármikor bekattanok és egy tömeggyilkos lehet belőlem. Lehet az emberiségnek tennék ezzel szívességet, ha kiiktatom magam.
2015. máj. 28. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
sokat csúfolnak az emberek? van családod? barátaid? van hol laknod, egészséges vagy, dolgozol/tanulsz valahol? éheztél már? megvan minden végtagod és minden szerved működik, ahogyan kell?
2015. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


1. Általános és középsuliban közösítettek ki régen.


2. Van családom.


3. Vannak barátaim, ők rendesek, eljárunk koncertekre és inni.


4. Albérletben lakok szülőktől távol, havonta őket is meglátogatom.


5. Egyetemen tanulok, mellette munkát keresek.


6. Nem tudom mi köze ennek, néha éheztem, kórosan lefogytam egyesek szerint.


7. Megvan minden szervem.

2015. máj. 28. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
szóval elméletileg nem szenvedsz hiányt semmiben. én nem mondok semmit, gondolkodj el.
2015. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed értelmetlen. Olvasd el még egyszer! Nincs benne logika. Nincs összefüggés.
2015. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha még most is lenne spártai nevelés, akkor a Tajgetoszon végeztem volna. Ergo nekem nem kéne léteznem.
2015. máj. 28. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a középkorban éltél volna akkor pedig jó eséllyel elvitt volna egy járvány. De nem ott élsz.
2015. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úristen... ha ilyen életem lenne, én lennék a legboldogabb ember a világon. Én is öngyilkos gondolatokkal küzdök, de van is rá okom.
2015. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Az autizmus nem fogyatékosság.

2. A spártaiaknak fogalmuk se volt róla hogy van ilyen, nem látszik külsőre, 2 éves kor előtt semmilyen szempontból sem megállapítható, szóval mentél volna szépen harcolni a többiekkel.

3. Vannak barátaid, van családod akik szeretnek téged és nem hiszem hogy azt akarnák hogy meghalj.

4. Egyetemre jársz, kétlem hogy ez alapján bármi gond lenne az értelmi képességeiddel.

2015. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Értelmetlen a kérdés amit kiírtam, csak néha előjönnek ilyen hullámzó időszakaim, amikor genetikai selejtnek érzem magam, máskor meg minden okés.
2015. máj. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!