Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nincs egy...

Mit tegyek, ha nincs egy barátom se, nem volt még barátnőm, nem vagyok jó semmiben, már öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés

Most is felidegesített egy csaj, aki mondaj kösz nem kér belőlem, helyette azt a srácot akit viszonzatlanul szeret leitatta és vele csókolózott egy buliban.


Elhatároztam , kevés igényem lesz a nők felé, és mindegy ha valakit nem szeretek ,csak velem aludjon.


2015. jan. 27. 21:47
 1/6 matrixszokeveny válasza:

Rakd renbe az erkölcsi értékeid. Ne a többi embernek akarj ezzel megfelelni hanem magadnak. A tobbinek is helytelen az erkolcse.

ha magaddal elegedett vagy es helyesen allsz a dolgokhoz, akkor

Nem lesz benned szorongás, félelem, megfelelési kényszer, gyűlölet.stb.,

ha ez megvan akkor kibontakozik automatikusan az igazi önbizalom ami emberben lehet. A környezeted észreveszi, hogy te jó úton haladsz, majd elöbb utóbb követnek.

egy biztos., ha helyes erkölcsi értékekkel az kihat rád és a környezetedre.

az életed gyökeresen megváltozik ^^ sok sikert kívánok, és kitartást.

2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapjában jó amit ír az 1.,de magamból kiindulva vég nem fog megváltozni az élete annak, akinek van önbizalma és tudja mi akar. Hasonló cipőben járok én is, nincs szerencsém a lányokkal, pedig kinézetre átlagosan jól nézek ki, de valahogy nincs szerencsém, vagy mindig rosszkor vagyok rossz helyen. Abból is gondolom nem bennem van a hiba, hogy már bújtam össze igazán jó lánnyal, szóval nem biztos h benned van a hiba, hanem a dolgok nem állnak össze.
2015. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapíthatnánk egy klubbot!:(.

Keresni kell valamit amiben jó lehetsz!

Én is most keresem de még nem találtam meg illetve látom, hogy nagyon sok energiát/időt kellene belefektetni, hogy jó legyek és az az érzésem, hogy kifutok az időből.

2015. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne társkereső helyek, már tettem fel ilyen kérdést, jó ötletnek találták, de kivitelezés nem tudom hogy, mert online oldalak nem érnek semmit, személyesen lehetne értelme, kávézókba, plázákba, bevásárló központokba stb
2015. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 matrixszokeveny válasza:
Kezdetnek csináljatok egy weblapot es ott személyiségteszt függvénye lehetne a clubtagság :)
2015. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy hosszú életű lenne. Mi lenne a közös téma? 12 és 60 év közötti tagok? Van még ilyen széles korhatárt felölelő klubb a Csillagász klubbon kívül?
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!