Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetek, mikor rossz...

Miért nevetek, mikor rossz hírt közölnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok máshogy reagálni, próbálom visszatartani, de állandóan elnevetem magamat, mikor valami rosszat hallok, pedig nem örülök neki. Olyankor leginkább nem is szeretném, hogy lássanak.
2015. máj. 30. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Például amikor közölték, hogy bezárják az üzletet ahol dolgoztam, azonnal elkezdtem vigyorogni, de nem tudom miért, hiszen nem örültem neki. :D
2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ez. A múltkor buliztunk, aztán az egyik barátnőm kiment, mert hívták. Mikor bejött tiszta könny volt az egész arca és közölte, hogy meghalt a mamája, én meg elkezdtem nevetni. Annyira rossz volt. :D
2015. máj. 30. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha nekem is ez van. Egyszer közölték hogy a legjobb barátnőm otthon elájult, és nem tudni mi baja van, de valószínűleg epilepszia, én meg elkezdtem röhögni. Pedig nagyon aggódtam érte, és kicsit sem találtam viccesnek :S
2015. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül. :/
2015. máj. 31. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk ezzel így páran (én is), de igazából ez is csak egy védelmi mechanizmus, mint oly sok minden más, csak ez kevésbé terjedt el a populációban, éppen ezért könnyen furán néznek rá miatta az emberre.
2015. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos a "kínodban röhögsz" effektus. Én a fájdalomra reagálok így. A hozzád közelállók úgyis tudják, mi ez, a többiekkel meg ne foglalkozz :)
2015. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!