Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy 11 éves lány vagyok, és...

Egy 11 éves lány vagyok, és mondhatni utál minden más lány. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Leszögezendő, hogy irtó nagy Supernatural fan vagyok, és csak feliratosan nézem.

Mivel van baja a többi lánynak:


- Bajuk van azzal, hogy imádom a Supernaturalt.


- Bajuk van azzal, hogy szeretem pl. az Avengerst, a Dr. Who-t, a Sherlockot..


- Bajuk van azzal, hogy nem szeretem pl. Katy Perryt, vagy más női énekeseket, hanem ha tehetem Kansast, Metallicát, Imagine Dragonst, vagy Jason Walkert hallgatok.


- Bajuk van azzal, hogy nem szeretem a rózsaszínt, és szeretem a fiús ruhákat.


- Bajuk van azzal, hogy szeretek lovagolni, mert az olyan "piszkos".. WTH?


- Bajuk van azzal, hogy nem szeretem a Violettát, és nem öltözködöm kihívóan.


- Bajuk van azzal, hogy színészeket, énekeseket, filmszereplőket rajzolok ( csak férfiakat! nőket szinte sosem! és szépen rajzolok, tegyük hozzá.. )


- Bajuk van azzal, hogy hiszek a misztikus, természetfeletti lényekben, pl.: démonokban, angyalokban, szellemekben, stb.


- Bajuk van azzal, hogy pici a telefonom.. ( tényleg pici, de attól függetlenül tök jó.. én nem szeretem a rohadt nagy telefonokat.. )


- Bajuk van azzal is, hogy nem Geronimo könyveket olvasok, meg Tea Stilton könyveket, hanem pl.. Trónok harcát, Gyűrűk Urát, ilyesmiket.


- Bajuk van azzal, hogy szeretem az autókat, a motorokat és azzal is, hogy lelket képzelek a tárgyakba..


És még egy csomó mindent utálnak bennem :(

Tényleg inkább Violettát kéne néznem, és rózsaszínre festenem az egész szobát? :/

Csak a fiúkkal tudok beszélgetni, de velük is csak az Avengersről , meg az autókról, és nem mélyebb rétegekben.. Én mondjuk szeretem tudni minden filmszereplőnek a történetét, hogy ki is volt, szeretem teljesen ismerni, hogy hogy is élt..


Most tényleg ennyire kiállhatatlan vagyok? Túl fiús vagyok? Vagy mivan? Megkéne változnom? :(



2015. máj. 30. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11 évesen tanuld meg hogy nem kell azért megváltoznod mert a többi azt mondja. Ha neked az tetszik amit szeretsz akkor ez van. Életedben majd még fogsz hideget és meleget kapni azért mert nem a "divatot" követed (Most csak pl a Violettára gondolok). Ami tetszik azt szeresd, és ne foglalkozz azzal hogy más mit mond.
2015. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak elég rossz érzés, hogy folyton csak szekálnak, és piszkálódnak.. És ráadásul olyanokat beszólogatnak nekem, hogy "Miért nem ölöd meg magad?" meg ilyesmik.. És ez nagyon-nagyon rosszul esik :( A nővérem azt mondta, ő nem csodálkozna, ha depressziós lennék :(
2015. máj. 30. 21:45
 3/26 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen az élet. De most őszintén, ilyen barátnőkre vágysz akik így beszólnak? Nem hinném lenne értelme. A nővéreddel viszont beszéld meg ezeket...azért csak megért és támogat. Depressziós meg ne legyél akkor azt éred el ami az ő céljuk. És már most elérték azzal hogy rosszul érzed magad.
2015. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem vágyom ilyen barátnőre, valamit félreértettél. Igen, a nővérem mindenben támogat, és jól elvagyok vele, és az ő barátnőjével.

Hát, próbálok nem az lenni, de ez tényleg irtó rosszul esik, és nem bírom elfelejteni.. És ott marad a fejembe.. És nem tudom kiűzni belőle sehogy :/ Ottmarad örökre.

2015. máj. 30. 21:58
 5/26 anonim válasza:

Hűűű, szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem állsz be a sorba! :) Az írásod alapján nagyon érettnek tűnsz a korodhoz képest, összeszedetten írsz, intelligens vagy.


Én úgy gondolom, hogy az ellenszenv oka egyáltalán nem az, hogy Veled bármi probléma lenne, csupán annyi a helyzet, hogy a Te korosztályod még más dolgokért rajong, más köti le őket, mint Téged, ami nem baj. Nem feltétlenül mondanám, hogy gyerekesek, mert végül is a Violetta meg hasonló dolgok célközönsége pont a 10-13 éves korosztály, így nincs probléma azzal, hogy ők azt szeretik. De nagyon fontos, hogy azzal sincs probléma EGYÁLTALÁN, hogy Téged más érdekel, mert ez csak azt jelenti, hogy felnőttesebben gondolkodsz.


A baj azzal van, hogy a gyerekek sajnos elég kegyetlenek tudnak lenni, és ha valaki nem olyan, mint ők, azt csúfolják, kiközösítik, csak azért, mert nem értik meg az ő világát. Nem tudják felmérni ennyi idősen, hogy az emberek különbözőek, és hogy nem lehet azt mondani, hogy Neked is a Violettát kell nézned, csak mert 11 éves vagy. Ritka az olyan tini, mint Te, és mivel nem találkoztak még hasonló példával, nem értik, hogy miért vagy Te más, mint ők. Pedig csak más iránt érdeklődsz, és ebben semmi kivetnivaló nincs.


Épp ezért gondolom, hogy semmiképp nem kell megváltoznod csak azért, hogy olyan legyél, mint ők! Idővel ők sem fognak majd Violettát nézni, mert rájönnek, hogy lényegében semmi értelme, hiszen még csak nem is vicces, sőt, idegesítően ostoba (tudom, mert a húgom is átesett egy ilyen korszakon nem is olyan régen). Nem könnyű elviselni azt, ha kinéznek, de nem éri meg eldobni érte a személyiséged, mert nagyon jó úton haladsz afelé, hogy egyéniség legyél. :) Van egy hasonló barátnőm, aki nagyon jó fej, mégis sokan elítélik, mert picit zárkózottabb, de az ilyen embereket csak meg kell ismerni, és nagyon könnyű őket megkedvelni. :)


17/L

2015. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) Majd megpróbálok nem foglalkozni velük!
2015. máj. 30. 22:09
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajuk, hogy intelligensebb vagy náluk. A fogalmazásod és a helyesírásod alapján, sok felnőttet is ott hagynál.. :D
2015. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 30. 22:26
 9/26 anonim válasza:

Hűha!! Teljesen leírtál engem!! (Azt leszámítva, hogy 16 éves vagyok) Engem is ezek miatt utálnak(igen még most is):D (najoo ez nem túl jó, hogy utálnak) szerintem csak nem értenek téged, hogy miért rajongsz ezekért a dolgokért, egyébként írtó jó sorozatokat nézel, és imádom azokat a könyveket!!:)

Ne figyelj rájuk, próbálj meg nem foglalkozni velük, és akkor talán veled se foglalkoznak annyit, kitártás!!;) (És ne hagyd abba ezeket a király dolgokat, nem kell mindenkinek Violettás rózsaszín lánynak lenni, az Imagine Dragons pedig nagyon jó, ő bajuk, hogy nem tudják miből maradnak ki)

2015. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi :) Esetleg ismered a supernaturalt? Nagyon senkivel sem tudok beszélgetni róla :/ Sőt, senkivel nem tudok :/ Ha igen, akkor írj privit, légyszi! :)
2015. máj. 30. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!