Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg létezhet olyan eset,...

Tényleg létezhet olyan eset, hogy egy szép, vonzó lány, aki bárkit megkaphatna meg lát egy más lányok szemében nem nagy cucc külsejű, sőt mondhatni ronda fiút, aki az ő szemében mégis helyes már első látásra vagy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szappanoperák nem igaziakXD
2014. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen létezik. Barátnőm is csodaszép lány, mégis olyan barátja van, hogy.... hagyjuk.

De szeretik egymást és elvannak nagyon, és ez az ami számít.

2014. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tényleg
2014. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik,de mindegy is gondoljon mindenki azt,amit szeretne.Én már arról sem álmodozom,hogy valaha lesz barátnőm,mert ez is már csak álomvilág lehetne.Mióta valóban felnőttem pár éve,és rájöttem,hogy a valóság milyen,hát azóta csak szenvedek az élettel keményen.

22/F

2014. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez most egy névtelen fórum, bevallom, én jól nézek ki. :P

És bizony, már volt rá példa, hogy igen csúnya fiúhoz vonzódtam, volt benne valami, és eléggé odáig voltam érte.

De nem jött össze!! :D

Neki barátnője volt.

Azért legtöbbször jóképű vagy átlagos férfiak tetszenek, de sosem csak a burkolat fog meg, hanem inkább a kisugárzás, az erő, az aranyosság, ilyesmik.

2014. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor elcsesztem életem egyetlen legjobb lehetőségét...
2014. ápr. 7. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú ismerősöm (volt osztálytársam), aki a legtöbb nő szemében valóban "ronda", de legalábbis nagyon nem az a típus, aki be szokott jönni a nőknek. Sem arcra, sem testalkatra. A fiú ráadásul, amíg ismertem (16 éves korunkig), az a tipikus félénk, visszahúzódó srác volt, akinek semmi önbizalma, stb.

Na, most 23 éves, kinézetre nem sokat változott, viszont van egy nagyon szép barátnője. A fiú dolgozik, a lány egyetemre jár, 2 éve együtt vannak, ismerősöktől hallva nagynak tűnik a szerelem. Szóval van ilyen, pedig a lány tényleg nagyon szép, normális, okos, a fiú pedig nem jóképű, és nem is gazdag.

2014. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor örülök neki,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.Pedig csúnya sem vagyok,de nemhogy szép lány,semmilyen lányt nem érdeklek... :/

Szerencsések akkor néhányan,örüljenek neki... én még soha nem tapasztaltam ilyet,ismerősök közt se nagyon.

2014. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akropusz válasza:

létezik ilyen fordított esetben is...

úgyértem fiú akit sok lány szeretne de neki egy inkább szürkécske lány kell... Ez lehetséges de sajnos az a szürkécske lány gyakran túl félénk és fél a fiú "rajongóitól". Hát igen ez nem csak a tündérmesékben van...

2014. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem kaphatok meg bárkit de azért egy csinos lány vagyok, szóval több pasinál lenne esélyem. De nekem egy olyan srác tetszik aki sokak szerint csúnya. De én inkább csak azt látom benne, hogy nem egy cukifiú típus, hanem egy külsőre is egyedi férfi akinek gyönyörű szemei vannak és nagyon rendes. Szóval lehetséges. 19L
2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!