Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsen önbizalmam és minden...

Nincsen önbizalmam és minden kicsi apró dolgon kiakadok, magyarán a bolhából elefántot csinálok, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 00:44
 1/1 anonim válasza:

Az máris jó hogy ezt észrevetted. Ez valóban az első lépés :)

Javaslom, hogy figyelj a "nagy" dolgokra, lásd meg, például az évszakokban, amit mindenki, hogy a tavasz mit művel a rügyekkel, hogy bomlanak ki, nőnek az ágak - a rügyekből, képzeld, már benne van a virág, az ág és az összes levél abban a kis rügyben én csak nemrég vettem észre - milyen gyönyörű a természet májusban, és ahogy fordul nyárba. Hogy érnek a gyümölcsök például.

Menj el eperföldre, nagy a meleg, vagy esik éppen és személyesen szedjél a gyümölcsből.

Menj erdőbe sétálni. Hallgasd a bogarak zümmögését. És hasonlókat :)

Tehát ne magaddal foglalkozz, apróságokkal, hanem az élettel, minden nap, hogy frissen kelhetsz fel, és belefoghatsz a munkába. Ha nem ad örömet, gondolkozz, hogy lehet ezen változtatni.

Alapvetően, szerintem kevés az örömed, arra figyelj hogy maga az ÉLET örömet ad! Persze, ne olyan módon keresd ami frusztrál ...

2015. jún. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!