Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kicsi a mellkasom és a felsőte...

Kicsi a mellkasom és a felsőtestem, hozzá képest széles a csípőm, ez kissé nőies. Van értelme edzeni, vagy a testalkaton (csontozat) úgy sem lehet változtatni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, kicsi az önbizalmam is a széles csípőm miatt. Már 1 éve nem növök, tehát szerintem a csontnövekedésem is már leállt, a csontváz alkata már állandósult. Vagy gyakorlatokkal lehet szélesíteni a mellkast, felsőtestet?

2014. jún. 21. 00:12
 1/8 tkodit ***** válasza:
Ha nő az izomtömeged, akkor a tested látszólagos arányai is változnak. Szélesebb háttal, gömbölyűbb, teltebb vállakkal egyből kevésbé látszik, hogy széles a csípőd. Magyarul végezz súlyzós edzést. A csontozatod értelemszerűen nem fog változni mindettől.
2014. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha változtatni akarsz kezd el ha nem teszed sajnáld magad és azt hogy nem kezdted el!
2014. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne már edzéssel növelni a felsőtestet. Nem is picit. Bőven sokat lehet alakulni komoly súlyzós edzéssel. A csípő szélességed az adott, de a fölsőtestre rengeteg izmot tudsz pakolni, amivel más lesz a forma!
2014. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És nektek konkrétan milyen tapasztalataitok voltak? Mármint mondjuk vállméret / mellkasméret változásában a súlyzós edzéstől (már ha szoktátok mérni, hogy hány centivel lett szélesebb)?
2014. jún. 21. 06:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Centiben nem tudom, mert soha nem mértem a vállszélességemet. De nekem is szélesebb a csípőm, de kemény edzésekkel most már javult az arány. Ha gondolod megy kép privátban, hogy mit lehet elérni.:)
2014. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendes vagy! :) Küldhetsz képet... És örülök neki, hogy itt mindenki így áll hozzá, hogy semmi sem lehetetlen. Nyilván csak így lehet igazi eredményeket elérni.
2014. jún. 21. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:

TELJESEN ugyanilyen az alkatom,még a korunk is egyezik :D

Nekem mar javult elég sokat


18/F

2014. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia Előző!


Azt hogy érted, hogy: "Nekem mar javult elég sokat"?

Nekem talán azért széles a csípőm, mert régen dagadt hájpacni voltam, és nem alma hanem körte típusú elhízásom van (ami főként a lábakra, csípőre rakódik), most meg már lefogytam szóval ilyen szempontból nekem is javult sokat! :D

2014. jún. 21. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!