Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyon gáz ha megvertek?

Az ön kérdése:

Az nagyon gáz ha megvertek?

Figyelt kérdés

ugy volt hogy pofázgatott az eggyik ismerősön nekem természetesen visszaszólogattam és aztám rám ír facebookon hogy játsuk le

nem vagyok beszari és belementem ...

találkoztunk és nem is birtam meg ütni csak kaptam és ott volt egy csomó ismerősöm és mindenki csak nézett én meg le vagyok törve mert szerintem szégen hogy ki álokk és csak kapok :(



2015. jún. 5. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Kezdj el keményen edzeni, aztán menj neki megint! Ott van Son Goku. Ő is meghalt egyszer kétszer, aztán edzett tovább és lerendezett mindenkit. Ennyi.
2015. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Igen, gaz. De nem azert, amiert te gondolod.


Vademberek intezik igy az ugyeiket, civilizalt ember nem megy bele szajkarateba. Foleg nem ugy, hogy ha tettlegessegre kerul a sor, hozza se tud szolni, mert csak egy monitor mogott ulo nagypofaju 10 eves hulyegyerek. Megerdemelted.

2015. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Csonka János ***** válasza:
73%

Nem gáz. Először is látszik, hogy fas*za gyerek vagy, nem féltél elmenni, ez már nem kis dolog :D

De amúgy ja, simán edz rá a dologra és játsszátok le megint. Nem tudom, hogy csak kapálóztatok-e (egyikőtök se űz küzdősportot gondolom), vagy tényleg verekedés volt. Egy férfinél meg sose árt, ha legalább ütni tud. hajrá öcsi

2015. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

#1 hülyeségeket beszélsz.

Kérdező: egyáltalán nem gáz, nem hátráltál meg, viszont vannak olyanok, akik verekedéskor lefagynak, nem megijednek a fájdalomtól vagy ilyesmi, hanem egyszerűen leáll a rendszer. Ezen kell túllendülni, valami harcművészetet javasolnék.

2015. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Én meg azt javasolnám hogy szakítsd meg a kapcsolatot az ilyen ismerősökkel.
2015. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

#2 jól mondja.

Szánalmas, céltalan dolog a verekedés. Pont, mint a háború. Mi a célja az embernek a verekedésben? Hogy megölje a másikat? Vagy csak súlyos sérülés okozása? Ha már ilyen fszságba belemennék, tuti fegyverrel mennék a másik felé. No, persze én nem megyek bele az ilyenekbe.

2015. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
ja elég gáz.
2015. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
És a barátnődet hogy fogod megvédeni mondjuk, ha belekötnek? Meghívod egy sörre az agresszort és elmagyarázod neki, hogy az erőszak nem megoldás?
2015. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koaxk Ábel ***** válasza:

Alapvetően a verekedést én sem támogatom, viszont, ha már úgy alakul szerintem nem rossz dolog, hogy nem hátrálsz meg.


Egyébként bunyóra nem feltétlenül edzeni kell, hanem olyan technikákat megtanulni, amik működnek, nem feltétlenül nagy erő kifejtése mellett is.


Ott a sok gyúrós, aki lehet, hogy fekve kinyom 120kg-ot, aztán mégis leverik mint vak a poharat, mert nem tudja, hogyan kell használni az erőt.

2015. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem gáz de ha már bele mentél a találkozásba és el is mentél akkor legalább készültél volna... ha tudod,hogy erősebb akkor legalább miért nem vittél valami fegyvert?
2015. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!