Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Hogy változtatha...

Miért van ez? Hogy változtathatok rajta?

Figyelt kérdés
A faluba, ahol lakom ,jöttek külföldiek erre a testvérfalus valamire . Mentünk kiràndulni is , meg minden ,mindenki összebaràtkozott mindenkivel, de én valahogy senkihez nemtudok szólni. A külfölfdiek màr elmentek de még mindig mondjàk az osztàlytàrsaim,hogy,,jaj igy beszélünk facebookon " vagy ,, jaj alig vàrom ,hogy mi is menjünk " . Én persze senkivel :)) .A lényeg az ,hogy nemtudok beilleszkedni semmilyen baràtikörbe , nincsenek baràtaim (max 1-2) ,mindenki aztmondja , hogy milyen fura vagyok . Mikor ez az egész megkezdődött , a könyveket vàlasztottam , az emberek helyett , a tanulàst a szórakozàs helyett , hiszen ha nincsenek barátaim , úgyis mindegy . De azért bennem van az ,hogy szeretnék egy normàlis kamaszkort ...Tudom , hogy hülye kis kamasz vagyok , ha valaki ezt akarmà irni , vagy ilyesmit .

2015. jún. 5. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi gond,a kamaszkor ezzel jár :) Majd kialakul minden nyugi :)
2015. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Énis ezt gondolom csak....mindenki màsnak megy és őkis velem egyidősek :))
2015. jún. 6. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!