Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van ez? Mért látom jobb...

Mért van ez? Mért látom jobb magam?

Figyelt kérdés
Mitől van az ha van valamiféle seb rajtam,minél több "annál jobb" erősebbnek érzem magam,testileg és lelkileg is? Az iskolában basztatnak,minden nap,napról napra több emberre haragszok és verekszek,és már nem tud érdekelni ha másnak fájdalmat okozok,persze csak ha ő is okoz nekem,azt érzem ilyenkor hogy amit én átérzek és átélek azt neki is át kell élnie..mitől van? Csak a hormonok miatt vagy mitől? Általánosba járok még,alsóban szinte kitünő voltam,és a fiúk közül most is én tanulok legjobban,mégis én vagy a legagresszívabb..mitől? Miért vagyok ilyen?
2015. jún. 6. 20:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam. Mért látom jobbnak magam*
2015. jún. 6. 20:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem 8.-os vagy, vagy kisebb...

Tényleg ebben a korban a fiúk agresszívebbek, tapasztalom az osztályunkban is ☺. A sebhelyek, és forradások "gyűjtése" és "mutogatása" viszont nem életkori sajátosság, ez a legtöbb férfira jellemző 😁.

De azért kérdéses, hogy mennyire vagy vad... Csak ha nagyon felbőszítenk ütsz oda, vagy szinte ok nélkül is?

Lehet, hogy kissebkorodban terrorizáltak a szüleid (ha nem akkor, bocs), nagyobb tesód, rokonod? Ki tudja innen ered az agressziód...

2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!