Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, legszívesebben...

Úgy érzem, legszívesebben soha többet nem mennék emberek közé, társaságba, utcára, sehova, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legszívesebben itthon vagyok, alkotok ezt-azt,sokat olvasok,ezenkívül netezek,tévézek. Rosszul érzem magam ha emberek közé kell mennem, elegem van a rohanásból,a zajból,az elvárásokból,de legfőképpen az emberekből. Csak 1 emberrel szeretik lenni, tesómmal.
2010. jan. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van, és akkor most mivan?
2010. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ok és meddig akkarod kerülni az embereket? Hova jársz majd dolgozni, hogy veszel ruát, kaját... Keres egy dokit és mind nap mozdulj dumálj a haverokkal, sportolj... mert ha túl sokáig csinálod bedilizel és teljesen elszoksz a külvilágtól munkanélküli aztán hajléktalan leszel.
2010. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mégis ki kell mennem, jó szar érzés.
2010. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borderline? töltsd le, olvsd el. Hátha.

[link]

2010. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a zajból nem hiszem, hogy eleged van, bár ha nagy városban laksz megértem, de ne hidd azt, hogy a nagy zajjal csak Neked van bajod, az elvárások: lehet, hogy sok van, de ha a tanulást nézzük, azzal sem vagy egyedül, sőt van aki szerintem még többet tanul, mint amennyit kell és még sem hisztizik

na a Te bajod a rohanás, ezzel nincs is semmi baj, de ha megengeded megközelítem egy másik szempontból, nem szoktál bulizni járni, nem iszol nem cigizel, és most jön amiben nem vagyok biztos nincs kivel megbeszélned, és a tesód sem mindig ér rá hogy együtt legyetek, azt sem tudom, hogy van e barátod/barátnőd de az biztos, hogy igaz barátod/barátnőd nincs

nem nagyon tudok dönteni így egy kicsit nehéz interneten keresztül, az ilyenekhez ismerni kell az embert, de vedd úgy hogy segítség volt, ha nem mondtam igazat akkor csak egy bunkó illető aki most le lesz pontozva

2010. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!