Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is előfordult már ez....

Veletek is előfordult már ez. Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Most végeztem a kedvenc sorozatommal és majd csak ősszel jön a következő évad.Most,hogy már nincs a minden napjaimban űrt érzek miatta,hiányt.Nagyon gyakran előfordul ez velem pl ha elolvasok egy könyvet és végzek vele(pl trilogia) akkor is ugyan ezt érzem ürességet és hiányt.Veletek is előfordult már ez,ha igen mivel "kezeltétek"?


2015. jún. 18. 11:04
 1/4 piriiiii ***** válasza:

Az összes könyv után, amit elolvastam és jó volt, érzem ezt. Filmeknél, sorozatoknál ritkán. Könyveknél viszont mindig.

Hogyan kezelem... hát, elfogadom, hogy vége, mi mást tehetnék? :D Elmegyek a boltba vagy a könyvtárba és új könyvet kezdek, vagy felállok és túrázom, bulizom egyet.

Olvasni nagyon jó, de van az embernek élete is.

2015. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor össze keverem a kettőt.Főleg a könyveknél.
2015. jún. 18. 11:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem,Gyakran olyan mintha a könyvekben leírt dolgok velem történnének meg.És mikor vége akkor egy darabot kiszakítanak belőlem.
2015. jún. 18. 11:31
 4/4 Doruss ***** válasza:

Én is sokszor így érzem. Az a legrosszabb, amikor utána az olvasástól is elmegy a kedve az embernek :D Bár őszintén szólva nagyon rég éreztem ilyet. Sajnos.

De tényleg élete is van az embernek. Ha esetleg úgy érzed, hogy neked nincs, akkor is van, vagy legalábbis lesz. Ha befejeztél valamit, élj egy kicsit a "fizikai" világban. Ha nincs társaságod, sportolj valamit, vagy főzz vagy járj el valahova :D

2015. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!