Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bennem félelem...

Miért van bennem félelem érzet, amikor meglátok egy rabszállítót? Veletek nincs ilyen?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy rabszállítót, és mentem a jádán.

És tele volt férfiakkal és bémultak... 17 éves lány vagyok. És akárhánysozr látok ilyet mindig félek, és gyorsabban megyek.


2010. márc. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok akciófilmet nézel?


Gondolom azért félsz, mert (bár nem bántanak így) nem megbízható emberek.

Bár lehet hogy te egy kicsit érzékenyebb vagy.

2010. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem derül ki konkrétan: az zavar hogy egy csapat férfi téged bámul, akikről tudod hogy bűnöző, vagy az, hogy rabok vannak a kocsiban, vagy mi is a baj? RABszállító, ami azt jelenti fogva vannak tartva, szóval ne aggódj, kicsi az esély rá, hogy kitörnek a kocsiból és megerőszakolnak.
2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
maga a tudat h rabok és bűnözök és engem néznek
2010. márc. 1. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szabadon kószálóaktól félj :)

Mostanában több rabszállítót láttam.. vele nincs ilyen, én inkább kíváncsi vagyok az arcukra..

de lehet h azért bámulnak mert szegények évek óta nem láttak nőt..

2010. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegénykéééék, mindjárt elsírom magam....

Megérdemlik a sorsuk, sokszor kevesebbet is kapnak, mint amennyit megérdemelnének. (bár elismerem biztos vannak jópáran, akiket ártatlanul ítéltek el, őket nagyon sajnálom)

Egyébként igaza volt az egyik válaszolónak, azoktól félj, akik szabadon kószálnak, nagyon sok bunkó férfi van sajnos:S

2010. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj na. lehet az utcán is szembemész egy párral, csak ott nem csikos ruhában mászkálnak.
2010. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!