Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi játszódik ezeknek az...

Mi játszódik ezeknek az embereknek a lelkében?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan embereket, családtagokat például, akik egyszerűen szétcsúsztak. Az apám például iszákos és bármit megtesz, hogy alkoholhoz jusson. Ha mi nem adunk neki pénzt, akkor képes hitelt felvenni, meg kölcsönkéregetni és a végén azt vesszük észre, hogy a házunkat is elissza. De anyám is eléggé szét van csúszva, bár ő szerencsére nem iszik, de folyton elkésik, neki az idő folyik ki a kezei közül. Van olyan rokonom is, aki körül rendetlenség van állandóan. De én se vagyok kivétel sajnos, talán az enyém a legrosszabb. Én is szét vagyok csúszva, abszolút nincs semmi időérzékem, fél órás dolgokra hiszem azt, hogy 5 perc alatt kész vannak, emiatt folyton elkések. Ha hajnali 5kor kelek fel, akkor is képes vagyok elcsúszni a dolgaimmal és elkésni. Már az megy csodaszámba, ha egyáltalán képes vagyok időben odaérni valahova. Ugyanez van az elalvással. Egyszerűen képtelen vagyok emberi időben elaludni és ez már így megy pár éve...és csak egyre jobban tolódik ki, már lassan ott tartok, hogy hajnali 3-kor fekszem és képtelen vagyok előre tolni, nem megy, próbáltam. És utálom átaludni az egész napot, úgyhogy inkább felkelek 8-kor és vagvyok hulla fáradt egész nap. De amikor este ott vagyok, hogy le kéne feküdni, mindig belekezdek valamibe, sorozatnézésbe és nem bírom abbahagyni. Ugyanez van az evéssel is, el is híztam, lefogyni se tudok.:( Akaraterőm nulla. Valaki van még így? Mitől van ez?

2015. jún. 20. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de az, hogy nincs akaraterőd, egy kifogás, amivel felmented magad a cselekvés alól. Tudom, mit beszélek. Kilencven kiló vagyok - de februárban még száztíz voltam. A kevés alvás egyébként hozzájárul a hízáshoz...
2015. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom összeszedni magam, de folytton belebukok. Ha egyik nap sikerül végre időben lefeküdni, akkor másnak 2 órával tovább tolódik...mintha két személy lakna bennem, akik utálják és hátráltatják egymást.
2015. jún. 20. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
segits magadon Isten is megsegit
2015. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az elalvás cucc nálam is sokszor gondot okoz. Én azt szoktam csinálni, hogy összepakolom reggelre amit vinnem kell (akár kis cetlire felírni, eszem-iszom-vacsi TV-nélkül! Aztán fogom maga és elmegyek lefeküdni, mert tudom, ha nem is alszom akkor is pihen a testem legalább. És egy idő után rá fog állni a szervezeted az agyad erre. Enyém is ráállt, kb 2-3 ét kellett hozzá. Filmjei meg fent vannak a neten, megnézem nappal és azokat a dolgokat amiket TV közben is meg lehet csinálni megcsinálom. Így már egész emberi időben el tudok menni aludni.
2015. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam is a sorozatnézés...most az lesz, visszafogom magam és nézem inkább nappal, mert este nagyon eltolódik emiatt.
2015. jún. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!