Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogy 12 éves lánynak...

InstagramGirl kérdése:

Az baj, hogy 12 éves lánynak van Instagramja?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szerintetek probléma-e az,hogy egy 12 éves lány már rendelkezik Instagram-fiókkal?Ha igen,akkor kérlek írjátok meg,hogy miért

2015. jún. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A neved alapján rólad van szó (instagramgirl)

Két véleményem is van:

1- alapból az instagramot baromságnak tartom, így azt mondanám, hogy igen csak baj.

2- amíg nem tesz ki magáról az 'illető' pucér/sminkes/#sexykevagykcshő képeket addíg miért lenne baj?

2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem baj csak azért gondold meg h miket raksz ki mert tényleg az interneten minden megmarad.

Tényleg ne rakjál ki pucér v ribis fotókat mert most még lehet h ez a "menő" de később ezt nagyon megfogod bánni.

Később ettől kínos helyzetekbe lehet kerülni.


Detto bulikról se nagyon tölts fel nyilvános képet ki tudja ki látja és igen én is tom h az Instagram lehet privát de akkor is lehet egy "Jó akarod" aki olyan képhez jut hozzá amihez nem kéne és ha kikerült a Napisz@rra v hasonló akkor azt már le nem szeded.


Ja és ne a saját neveden legyen az Instagramod hanem v mi nicken. Mivel így nehezebb megtalálni.

Ja és a szünideink ne szolj h Instázol mert ki fognak borulni.

2015. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szüleidnek , bocs
2015. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan használod az Instagramot, akkor nem baj szerintem.
2015. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

Nekem is van instagramom:) Szerintem nem probléma. Nagyon sok osztálytársamnak is van:)

12/L

2015. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!