Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nos ha egész nap hülyéskedek,...

Nos ha egész nap hülyéskedek, akkor komolytalan is vagyok?

Figyelt kérdés
17f vagyok és barátokkal mindig kitalálok valamit amin elröhögünk egész nap vagy csinálunk valami ökörséget, nincs olyan nap amikor ne röhögnénk valamin, kockáztatom nincs olyan óra közti szünet,sőt valamikor még órán is megy a baromkodás
2010. márc. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

én is ilyen vagyok, de nem hinném, hogy ez egyenlő lenne a komolytalansággal. Inkább sokan a viccelődést veszik közhelyesen komolytalannak.


18f

2010. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát elvileg akkor vagy komoly ember, amikor nem tudsz nevetni a saját nyomorodon :D nem kell ezekkel foglalkozni, akkor vagy komolytalan, ha nincs értékrended, és nem tudsz véleményt alkotni erre építve a téged érintő dolgokkal kapcsolatban. ha baromkodsz is emellett, az simán jó... :D
2010. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az attól függ. szerintem tökjó hogy így elhülyültök de például ha én lennék a legjobb haverod és azt mondanám h meghalt az anyám és te röhögnél rajta akkor nem vagy komoly ember és még ráadásul bunkó is vagy XD jó ez erős túlzás volt de a lényeg hogy a fontos pillanatokban tudsz-e komolyan viselkedni.
2010. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna ezt a kérdést xDDD csak + annyi az egész h mindig nevetek :D 14/L xDDDDDDDDDDDDDDD
2010. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha egyik barát aztmondaná meghalt az anyja igencsak megsajnálnám, ez nem nevetséges téma:D
2010. márc. 2. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez rám is igaz. :D 15/L
2010. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!