Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy goth lány? Hogy...

Milyen egy goth lány? Hogy viselkedik, hogy öltözik, mik a szokásai? Komolytalan, becsmérlő válaszoktól kíméljetek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
szia :D Bár nem vagyok goth, azt hiszem tudok segíteni. Én láttam már goth csajszikat az utcán.. Hát fekete smink, Fekete ruci, fekete haj, ijesztő tekintet :D Amikor voltam felvételizni, láttam egyet, térdig érő fekete ruci volt rajta hosszu fekete hullámos haja volt. Először csak ücsörgött, aztán sétálgatott a barátaival. Nekem ugy tűnt, hogy olyan mint más, csak éppen a kinézete másmilyen. Am miért kérdezed? Ne akarj az lenni, mert kibeszélik őket a hátuk mögött.. Am Böszörményi Gyula 987; 654; 321, c regényeit ha elolvasod (de inkább az első részt) Akkor jobban megvilágosodsz. Ugyanis a főszereplő csajszi maga is "goth-féle" . (Amugy jó könyv (: )
2010. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Én goth vagyok, és csak azt tudom mondani, hogy minden goth másképp viselkedik, más szokásai vannak. Én pl. szeretem a fekete színt, a csipkéket, szép fűzőket, ezüst ékszereket, de szinte mindig farmerban+pulcsiban vagyok, tele van a szekrényem színes holmikkal. Mert nekem az a tipikus goth ruházat, ami alapján az emberek általánosítanak, nem mindig áll túl jól, nem is kényelmes, meg nincs is időm állandóan így kiöltözni. Ha megyek goth találkozóra, akkor azért feketében vagyok :)
2010. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Érzékeny, melankólikus, titokzatos, érzelmes, vonzódik a misztikus,természetfeletti dolgokhoz és a művészetekhez, másnak érzi magát, depresszióra való hajlam,halálvágy is jellemző lehet. Én nem vagyok goth,de ez a stilus áll a legközelebb hozzám!
2010. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
... Szereti a gyász és magány színét,a feketét. Fekete haja van,feketében jár, + csipkés ruhákban. Dark és gothic zenéket hallgat, pl Cure, régi DM, Sisters of mercy, Land of charon, Mission, + hasonlók!
2010. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! =) Egyébként milyen egy goth találkozó?
2010. febr. 6. 23:04
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Goth találkozó olyan, hogy összejövünk a gothokkal, és együtt beülünk valahová teázni, sütizni vagy ilyesmi. Egy szimpla baráti társaság összejön, semmi extra, azon kívül, hogy mindenki goth :) Legalábbis amiken eddig voltam, azok mind ilyenek voltak.
2010. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nah jah, de inkább azt nézd meg hogy milyen Lipcsében a Wave Gothic Treffen (a gothok legnagyobb fesztiválja minden évben)
2010. febr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
bocsi, hogy beoffolok.. De miért jó gothnak lenni? miárt jó hogy röhögnek, és kibeszélnek a hátad mögött?
2010. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez más stílus képviselőivel is előfordulhat, az emberek már csak ilyenek ha vki mer egyéniség lenni, más mint a birkák stb... Az se jó ha vki szinte semmit se tud a stílusról / nem neki való,de nagyon olyan akar lenni,m szánalmas.
2010. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!