Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha néhány krimi...

Az normális, ha néhány krimi megnézése után félek egyedül?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, mindig is szerettem az ilyen stílusú sorozatokat, de most elkezdtem a Gyilkos elméket nézni és esténként ha megnézek 1-2-t utána rosszul érzem magam egyedül:D ez egyéni probléma vagy másnál is előfordul?

Tudom egyszerű a megoldás, nem kellene nézni, de másrészt meg imádom :)

(Bocsi, ha rossz kategória.)


2015. jún. 28. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez a beállítottságod, így hatnak rád. Ha zavar, próbáld meg elterelni a figylemed, megnyugtatni magad. ESetleg próbáld ki, hogy elemzel egy részt, átgondolnád, te mit csinálnál, ez lehetséges-e egyáltalán.... Ha "jobban megismered", lehet, hogy nem fog zavarni, hanem még jobban fog érdekelni, és izgatni.

2015. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. :D Néha rám is rám tör az ilyesféle félelem. Van mikor egyedül vagyok és csak rágondolok az agyam által kitalált lényre és attól is megijedek és még krimit sem kellett nézzek. :D Egyébként féleleműzésnek teljesen tökéletes az első válaszoló véleménye/válasza. :) Egyébként csak rágondolsz valami vidám, boldog dologra és elfog múlni, ha ez a pozitív gondolat elég erős. :)
2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
akkor nézd meg a paranormal activityt 1-2-3 at este 11 kor sötétben fejhallgatóval xd, am persze eltereled vagy foglalod magad utána gyorsan mással és elmúlik én is ilyen vagyok :d
2015. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Gyilkos elméket én is szeretem. Végignéztem az összes évadot, lassan befejezem a 10.-et is. Én 17 éves vagyok, mondjuk nálam nem jött elő félelem ennél a filmnél, pedig volt, hogy 2-3 részt az éjszaka közepén néztem meg. Ennek a sorozatnak volt egy "testvére" is, a Gyilkos elmék: Alapos Gyanú pár rész erejéig. Abban volt egy olyan olyan rész, amikor szalagfűrésszel feldarabolta az embereket az ürge, majd hordókba betonozta őket és egy folyóba süllyesztette. Egy csomó ilyen hordót kiemeltek, majd azonosították a feldarabolt testrészek alapján az áldozatokat. Nah, ettől a résztől megijedtem, de mondjuk akkor csak 15 éves voltam.

Amúgy nem jellemző rám. Egyén függő szerintem, így semmi rendhagyó nincs abban, ha félsz estlege, mert valljuk be, azért a Gyilkos elmékben van pár rész, ami a megszokottnál is durvább.

2015. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Amesilka válasza:
Szerintem teljesen normális. Látod a részeket és közben realizálod magadban, hogy az emberek milyen szörnyetegekké tudnak változni, és milyen szörnyűségeket képesek elkövetni.
2017. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!