Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van hogy mostanában...

Miért van hogy mostanában állandóan almákat rajzolok! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szereted az almát. :)
2010. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó de eddig is szerettem és most kezdődött ez az alma rajzolási mániám...
2010. márc. 2. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
lehet sorozatgyilkos vagy ......jáj mami
2010. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Nem szabad, vagy mi? Nem vagy Apple rajongó? Mármint iPod, iPhone, Macintosh, meg ilyenek?
2010. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok
2010. márc. 3. 17:21
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

[link]


olvasd el, nem engedi hogy bemásoljam az alma cikket.. ez alapján semmi baj nincs veled, sőt ..

Minden a lehető legkerekebb, mint az alma .. :)

2010. márc. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pedig kukacokat rajzolok mostanában (: Ez jobb? Szerintem semmi jelentősége. Előtte méheket rajzoltam.. azelőtt lepkéket.
2010. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
biztos van vmi jelentése, én ezekben annyira nem hiszek, de van egy ismerősöm, aki szerint mindennek oka van. Minden számnak van pl egy jelentése .. próbáljatok napokon keresztül figyelni a számokra, pl rendszámok, amikre véletlen rápillantasz, szóval nem az összeset nézel, csak 1-2-t megnézel, vagy az órára amikor rápillantasz ilyesmi.. ha feltűnően sokat látsz egy számot, keress rá. Én nem hiszek benne, de egy próbát megér, csak kiváncsiság miatt :)
2010. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Én anyádat rajzolgatommostanában. Az jelent valamit?
2010. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
igen, azt hogy meg akarod d.gni
2010. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!