Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában állandóan sírógörcs...

Mostanában állandóan sírógörcsök törnek rám. Hogyan szokjak le róluk?

Figyelt kérdés

Pár hete figyeltem csak meg magamon. Nagyon könnyen kapok sírógörcsöt... De csak két dolog okozza:

1. Ha eszembe jut a nagypapám.(1 éve halt meg)

2. Ha nem sikerül találkozni a barátommal.


Az első még csak oké lenne, hiszen természetes, hogy hiányzik a papám.

A másodikat nem értem.Eddig sosem volt ilyen, lassan fél éve vagyunk együtt és ha elment síelni vagy én mentem el valahová akkor sem sírtam. Hiányzott, de megállítottam a könnyeket. De most egész máshogy van. Ha előre megbeszéltük, hogy találkozunk az egész napom attól lesz jó, hogy tudom, hogy hamarosan találkozunk és ha valamelyikünk lemondja a találkát, sírógörcsöt kapok és nagyon nehezen tudom csak abbahagyni a sírást. Múltkor 2.5 órán keresztül sírtam, végül a nagymamám annyira megijedt, hogy adott egy nyugtatót...Nem tudom miért van ez, eddig nem voltam ilyen, SŐT szégyeltem ha sírok! Mi van most?:( Mit tegyek?

L/15


2010. ápr. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

juuj ez nagyon durván hangzik.:S

szerintem menny el pszichológushoz, ez nem vicc.

2010. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még ne rohanj rögtön pszihológushoz. Úgy gondolom, csak a korod miatt van, én is 15 vagyok, és én is mindig sírógörcsöt kapok. Általában akkor, ha arra a fiúra gondolok, akibe szerelmes vagyok, de tudom, hogy sosem fogunk összejönni, és szánalmasnak is gondol. :'( Jó, ez mondjuk más, mint a te helyzeted, hisz azért, mert nem tudtok találkozni, gondolom minden rendben van. De szerintem ne ijedj meg,majd túl leszel rajta! :)

15L

2010. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. 14 vagyok. kb 7 éves korom óta énis havonta egyszer biztos kapok sírógörcsöt. de rá hirtelen jött rá, úgy, hogy előtte emiatt a dolog miatt nem sírt. lehet, hogy túlságosan tudsz szeretni, ami sok szempontból hátrány.:S 2.5 óra nem semmi. de inkább akkor vedd úgy, hogy meg sem szólaltam. még csak 14 vagyok. csak olyan rossz volt elolvasni.:S
2010. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!