Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ütök meg senkit?

Miért nem ütök meg senkit?

Figyelt kérdés
(lányvok)régen többet "játszottam" bunyósat de most ha meg is üt fiú vagy lány nem ütök vissza csak kiíbálok v karmolok!!!MIÉRT?Nem ütök nagyot még isfélek h mivan ha rosszul ütöm meg és baja lesz LOL!Segítsetekh hogyan szokhatnék leelről mert ez non zavar!Bnőim is mindig megvédem mármint ha piszkáljál őketodameek és h fusson rl lefogom aki csesztetide ennyih ha léány piszkál azt meg végképp nem akarom megütni mert nyafog!!!DE MIÉRT VOK IEN???????????
2010. márc. 2. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
ANYÁDÉR!
2010. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez a "viselkedésváltozás" a nővé válásodat jelzi. Mivel már nem vagy gyerek, nem találsz benne semmi "mulatságosat", hogy visszaüss. Felnőttéválás első jelei. De a második lehetne, hogy megtanulsz írni vok = vagyok, non = nagyon, ien = ilyen <- ezeket így kell leírni (és mondani is!)
2010. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólóhoz + a nézeteltéréseket kulturált módon is el lehet intézni :P
2010. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát elég volt kiolvasni. A sietség is az ösztrogéntúltengéstől van?
2010. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
XD tudom már nagyon :) rászoktam a rövidítésekre és köszi :D
2010. márc. 3. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
elöbb tanulj meg írni.Hülye liba.
2010. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
te drogozol ? nem bántás ként mondom de amikor még régen a bátyám is drogozott és teljesen ilyen volt mint te !! ???
2010. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem drogozok lol
2010. márc. 4. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:

miért nem lehet elintézni így?Miért baj,hogy rájöttél,nem akarsz bántani senkit?Ha visszaütnél,akkor lenne gáz,amit csinálsz..amúgy a nőknek főleg nem illik verekedni..csak a tenyeres-talpas parasztasszonyok tépik meg egymást,te ugye nem leszel ismét olyan?Nagyon jó irányba haladsz,csak ezt te még nem fogtad fel..de nem baj,mert jól csinálod,csak értsd meg magad! :)

minden jót!

2010. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okkkéj :D
2010. márc. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!