Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy néha úgy...

Normális, hogy néha úgy érzem, senkit nem szeretek?

Figyelt kérdés

ill olykor azt is, hogy engem sem szeret senki


17/l


2011. aug. 14. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

hát inkább a 2. lenne az elfogadottabb. de nyilván az 1. abból következik


nem lehet hogy az a bajod hogy túl komoly kapcsolatokat akar(baráti) és a másik fél meg csak haverkodni szeretne?

2011. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tartom valószínűnek ezt, mert mostanság nem barátkozom úgy új emberekkel, a régi barátaimmal meg nagyon jól elvagyok.

a barátomat (mármint párom) is nagyon szeretem, lassan egy éve vagyunk együtt, de olykor úgy érzem, hogy nem szeretem őt

2011. aug. 14. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:

nem éreztem még ilyen. hogy egyszer így szeretek vki egyszer sehogy. nem tudom ez hogyan lehetséges.

unalmas a barátod vagy mi van?

2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, abszolut nem unalmas, nagyon jól elvagyunk, semmi probléma nincs közöttünk, és a barátaimmal sincs semmi gond, néha napján picit összekapunk de amúgy szeretem őket nagyon. csak van amikor ilyen ingadozás rám jön és úgy érzem hogy senkit nem tudok igazán szeretni, és engem sem szeretnek
2011. aug. 14. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy egy kicsit. Néha én is így érzek, hogy nem szeret senki, és én se senkit, senkire sincs szükségem, mindenkit el kellene löknöm magamtól bunkózással, stb.
2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy az is lehet, hogy félsz szeretni.
2011. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezt érezni...:( Pl apuékkal szemben,akik aztán mindent megtesznek értem.Ez vmi nagyon szörnyű :S
2011. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!