Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon súlyos önértékelési...

Nagyon súlyos önértékelési gonddal, depresszióval küzdök. Mi a legmegfelelőbb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hátrányos helyzetben nőttem fel, nagyon sokszor éheztem. Apám alkoholista és gyerekkorom sem volt. A párkapcsolataimban is csak kihasználtak. Egyszerűen egy hulladéknak érzem magam, egy senkinek. Ha ránézek más lányra meg magamra legszívesebben elsírnám magam.. Jelenleg van barátom de mellette sem érzem magam nőnek.Sokat veszekszünk mert féltékenykedem és félek, hogy elhagy egy szebb, jobb nőért. A szexben sem tudom magam elengedni és ez nagyon kellemetlen. Sokszor gondolkoztam rajta, hogy öngyilkos leszek, azt gondolván úgysem érdekelne senkit. Nagyon nagyon kivagyok, nem látok jövőt magam előtt.
2015. júl. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátod ebben nem tud segíteni, akkor csak a pszichológus.

Ha nincs pénzed rá, TB alapon is megy.

2015. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:

Depresszióval %-koltak le évekkel ezelőtt. A barátod ha kicsit is megértő nem fog lekezelően viselkedni ha sikerül eljutnod egy TB.-s pszichiáterhez aki betegként fog veled foglalkozni és eligazít a továbbiakat illetően.A depresszió betegség tehát úgy is kell kezelni.

Nekem is mondják hogy dilinyós vagyok és én odavetem igen nekem hogy papírom is van róla.

2015. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sokat veszekszünk mert féltékenykedem és félek, hogy elhagy egy szebb, jobb nőért."


Bár nem tudok rajtad változtatni személyiségileg, annyi biztos, hogy ez a kijelentés egy olyan jelenséget tükröz, ami hosszabb idő elteltével még rosszabb párkapcsolatot fog eredményezni. Ezalatt azt értem, hogy minél nagyobb mértékben fejezed ki féltékenységedet, annál kevésbé marad stabil a kapcsolatod, és akkor 100%, hogy szakítás lesz a vége. Ezen próbálj meg változtatni. Szerintem.

2015. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!