Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok!? Zavar valakit ha...

Csajok!? Zavar valakit ha alacsonyabb egy pasi a csajnál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyelőre olyan elképzelésem van, hogy nálam magasabb pasit szeretnék de pl tavaly egy nálam legalább 5 centivel alacsonyabb pasiért voltam teljesen odáig. Szóval igazából nem is az a lényeg.

15/L

2010. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer igazán ráhegednék egy belevaló, lóarcú, kettőtizes csajba, de most komolyan. Ott dőlne el, mi lesz másodjára.
2010. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem az alacsony pasikat. Bár nem hiszem hogy a magasság fontos egy kapcsolatban. Kivéve ha valakit csak a külsőségek érdekelnek, meg hogy mit szólnak majd a szomszédok -.-
2010. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Furcsa, engem pont az zavar, ha a pasi sokkal magasabb nálam... 5-6 centi ide vagy oda nem számít, de a szélsőségek szerintem kicsit zavaróak. Egyszer pl majdnem beszóltam egy haveromnak, hogy nem is tudtam, hogy van nővére (mikor a barátnőjével volt, aki egy fejjel magasabb nála)
2010. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utálom a magas pasikatxD vagyis ha már magas akkor se legyen égimeszelőxD monnnyuk én 160 vagyok szal nekem már az 180 durván magas..nem is szeretem inkább legyen kis törpe barátom mint egy magas:D14/L
2010. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem határozottan. Összes barátom bőven 190 feletti volt. A mostani 201 :$
2010. márc. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, szeretem az alacsony pasikat :) Bár a magasakat is, de az alacsonyak szerintem sokkal szexibbek.

Sajnos nálam alacsonyabbnak lenni nem egyszerű, mert alig vagyok 165. Így alacsony pasinak az 160-170 körülieket tekintem.

2010. márc. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én 161cm vagyok és különösebben nincs nálam kisebb pasi :) de majd ha 170cm leszek.. :D amúgy engem nem zavar. :PPP

14/L

2010. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem zavarna,mivel én eleve kissebb termetű vagyok.de igy szerintem nincs is nálam alacsonyabb pasi.
2010. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Háát engem zavarna, mármint ilyen 1-2 centi még talán nem , de több már igen!Éppen ez a baj , mert én 175 körüli vagyok...és háát a fiuk nem mindig magasabbak :$ : D de jó esetben
2010. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!