Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha a pasi alacsonyabb, mint a lány?

Figyelt kérdés
Lenne egy pasi, aki nagyon tetszik, és én is neki, de alacsonyabb kb. 5 cm-el. Ciki?
2010. júl. 1. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én egy 1,98 magas kosárlabdás lánnyal járok, minket nem zavar. akit meg igen, azt meg lesz.rom. amúgy én sem vagyok olyan alacsony, 1,85, de azért meglátszik a különbség :) amúgy meg vízszintes helyzetben tökmindegy, ki mekkora, nem? :)
2010. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár én nem járnék olyan pasival aki nálam alacsonyabb.

Mondjuk nekem nincs ilyen gondom...elég alacsony vagyok^^

16/L

2010. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jah amúgy meg ha azért nem lennél vele, mert "ciki", akkor nem vagy teljesen korrekt. úgy is mondhatnám, hogy egy hülye p!csa vagy, ha ez ennyire érdekel. ha tetszetek egymásnak akkor minek foglalkozol ilyen hülyeségekkel?
2010. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat.. csak érdekelt, hogy ti mit gondoltok. Tényleg nem kellene érdekeljen, hogy ki mit mond, de hát azért.. :)

még egyszer köszi:)

2010. júl. 2. 00:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, nem mi választjuk meg mekkorára nőljünk, és ezt mindenki tudja, el kell fogadni ezt a tényt, én 176 vagyok, szívesebben lennék 190, vagy 160 centi:D

A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat ti ketten, a többi embert nagy ívben le kell sz*rni!

20f

2010. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez így igaz.. Sajnos én elég magas vagyok, 175 cm. Ő meg 170. De elfogadom, tetszik, megpróbáljuk.:) Köszi.
2010. júl. 2. 00:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy hiba lenne ha nem próbálnátok meg.Komolyan te ennyire éretlen vagy hogy szerinted 5 centiméter számít?Mérd már meg vonalzóval mennyi az 5centi, és kérdezd meg magadtól hangosan hogy: "én tényleg ez miatt aggódok?"

Szerintem nevetni fogsz:D

Majd ha kikerülsz a nagybetűs életbe ilyen apróságokon nem fogsz fennakadni az tuti:)

A másik meg, hogy attól ha egy pasi alacsonyabb mint te attól még ember ám ő is és ugyan úgy érez mint te!

2010. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 cm nem a világ max nem veszel magassarkút
2010. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam éretlennek, csak nem szeretném, ha az emberek mutogatnának rám/ránk.. de mostmár rájöttem, hogy hiba lenne elszalasztani csak azért.:)
2010. júl. 2. 00:16
 10/14 anonim ***** válasza:
szerinted ki mutogatna rád? kit érdekelne a te életed az utca emberéből? "Nem érzem magam éretlennek, csak nem szeretném, ha az emberek mutogatnának rám/ránk" <-- ez pedig éretlen gondolkodásra utal.
2010. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!