Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért kizáró ok ha egy pasi fiatalabb vagy alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, egy idősebb lány aki 2-3 évvel idősebb mondjuk nem is ismer de már azt mondja, hogy nem, elutasít, vagy 180cm vagyok és ez is kizáró ok sok lánynál.Nem értem miért, hiszen a kor az csak egy szám, először meg kéne ismerni az embert nem ilyen felszínesnek lenni.

Ugyan ez van az iskolázottsággal, egy diplomás lány pl. lenéz egy szakmunkást, nem is járna vele, pedig a diplomától nem lett senki okosabb(egyetemista vagyok még sem nézem le azokat a lányokat akiknek csak érettségije van, nem kizáró ok nálam)

21f


2011. aug. 18. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mert sok hüélye p.icsa van. a férjem 23 évvel fiatalabb,sose érdekelt az ilyen. próbálj olyan helyen keresgélni,ahol "egyívásúakkal" találkozhatsz. ha van egy hobbid pl,vagy vallásos vagy,sport ilyesmi
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mármint 3 évvel!! :)
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem vagy felszínes akkor keres egy alacsony kövér csajt, és neki majd kelessz :D
2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

erre csak azt tudom mondani,hogy párom 2 évvel fiatalabb...alacsonyabbal mondjuk nem igazán járnék,oké volt rá példa,de amúgy is a jelenlegi párom az IGAZI...

a végzettség meg nem számít nálam,ha értelmes,kedves,tisztelettudó,intelligens,lehet vele beszélgetni...stb

24/N

2011. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A 180 centi mióta alacsony?
2011. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az nem baj, ha pár évvel idősebb, de az engem is zavarna, ha alacsonyabb lenne.. persze ha szeretnénk egymást akkor ez nem lenne kizáró ok - de kicsit kényelmetlen hogy a csaj hajolgat ha csókolózni akarnak.. :D
2011. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
180centi sok csajnak alacsony, ma már a csajok többsége 175-180centi és még a magassarkút is felveszik, nagyon elégedetlenek mindennel, lehetetlen megfelelni, minden kis apróság kizáró ok, akár egyetlen centi is, vagy ha idősebb egy nappal.
2011. aug. 18. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:

én pl 180 cm vagyok,párom 186 körül van,de ha ő is 180cm lenne,akkor sem zavarna,nem hord az ember lánya minden nap magassarkút...

24/N

2011. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Errefele ritka a 180 körüli nö :)


Én is 164 vagyok...

2011. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fiatalabb nem kizáró ok, gondolkodás kérdése. Magasakat pedig nem szeretem, mert én is kicsivel alacsonyabb vagyok az átlagosnál és el nem tudnám viselni, hogy magassarkúban kelljen sétálgatnom... 180 nekem már magas. Ez csak kifogás lehet.


20/l

2011. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!