Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ahhoz hogy élvezd a bulizást,...

Ahhoz hogy élvezd a bulizást, innod kell, de anyád meg apád nehogy megtudja, szoktál mesélni arról hogy mennyit iszol bulik előtt?

Figyelt kérdés

a szüleid nem is tudják hogy iszol alkoholt?!


csak mert én nem nagyon szoktam buliba járni ,mikor megyek nem iszom és rohattul én érzem jól magam, és töxar pedig szeretném már megismerni hogy milyen az hogy "élvezni az életet"


de a kérdés továbbra is az hogy nálatok is tabu az hogy mennyit iszol buli előtt?


2010. márc. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok tehát én már simán elmondom a szüleimnek, h most iszonyat másnapos vagyok, mert kicsit túlzásba estem, de emlékszem 16 évesen annak ellenére, h majd szétszakadt a fejem + hányingerem is volt mindig elkísértem anyumat a boltba, mert így tudta, h valószínű tök jól vagyok és nem ittam sokat közben azt hittem, h meghalok vagy elüt egy kocsi jobb esetben!
2010. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudják rólam, hogy nem vetem meg az alkoholt és a tudatmódosító szerepet. Anya tudja, hogy szinte bármit meg tudok adni azért, hogy felszabadult lehessek, és a saját világomban érezhessem magam.... Apámat őszintén lesz*rom, anyának meséltem el mennyit ittam, de csak mert megérezte hogy hánytam :D

17L

2010. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, de a mai napig titkolom, hogy mennyit szoktam partikon inni. Egyrészt, mert anyám utálja a részeg/ittas embert (ennek megvan az oka), másrészt pedig nem nagyon szoktam dicsekedni vele. Volt olyan hogy egy üveg Ouzo után mentem haza és sikeresen eltitkoltam hogy mennyit is ittam.

Szerintem anyámék még azt sem tudják, hogy egyáltalán voltam már beb@szva, pedig elég gyakran űzöm az ipart.

2010. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rólam tudják
2010. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!