Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ezt, hogy kuzdjem le?

Szerintetek ezt, hogy kuzdjem le?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel igazabol nagyon reg joba vagyok ,es o az eddigi legjobb ,de ugy erzem en meg jobban bekepzelem magamnak..Ha osszeveszunk hihetetlenul rossz erzes,de ha pedig nem,es nem ir akkor hianyzik..Ugy erzem mindent meg kell vele osztanom.Ha nem ir kepes vagyok allandoan azt nezni,hogy irt-e..Egyszer annyira osszevesztunk,hogy sirtam miatta..Szeretnem ezt igy lekuzdeni.Mit kene tennem?

2015. júl. 22. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Ha összevesztek akkoe mondd nagadnak hogx nyugi ugyis kibékülünk ha pedig hiányzik akkor pedig foglald el magad mással vagy beszélj valaki mással de ha nagyon jo barátok vagytok akkor ez szerintem normális hogy igy érzel én is így vagyok
2015. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk távolodj el a faszbuktól egy jópár hónapra.
2015. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :)..Ugy erzem most mar tudom iranyitani :)
2015. aug. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!