Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológus irhat. Miert...

Pszichológus irhat. Miert erzem magam kevesebbnek?

Figyelt kérdés
Szoval..magyar orszagon kikozositettek 2 suliban jartam..mind a 2nel ugyan azt tapasztaltam.Aztan tesomnak is ezvolt de o gimis..jah kifelejttem A romaszarmazsunk miatt..Aztan eljottunk mas orszagba Szuleimmel Uj eletet kezdeni.De itt tuom h nem neznek le..demegis kevesebbnek kissebbnek erzem magam mint a tobbiember.gyakran,hulyen erzem magam egy egy adott szituban a suliban amikor beszelni kell,jah idegen nyelv persze az haggyan megyeget..de ez mitolvan?? johet pszihologus de nemfontos csak kivancsi vagyok h miert??Privat e-mail ben ne.itt irdmeg.Koszi
2010. márc. 6. 02:54
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesirasi hibakert. : *Magyarorszag,*tudom,*roma szarmazasunk miatt,*hagyjam,*pszichologus,*de megis,*szuleimmel uj eletet kezdeni.

sorry nem figyeltem

jah es ertelmes valaszokat varok......

2010. márc. 6. 05:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az emberbe szinte belesulkoják a kisebbségi érzetet, attól igen nehéz megválni. Hidd el nemcsak téged néz le a másik ember. Van több embertípus az irígy, a büszke, a nagyravágyi,és még sorolhatnán. De ha te már kijutottál egy másik országba és nem néznek le, akkor a szorgalmaddal és kitartásoddal saját magadnak tanulsz, és teremthetel magadnak majd egy jobb létet.Gyakorold azt a nyelvet, figyelj oda az órákon és ne azon rágódj, hogy te kisebbségi vagy. Ha becsületes ember maradsz, nem a bőröd színe számít, hanem az ami a szívedben van.
2010. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom.
2010. márc. 6. 20:02
 4/4 anonim válasza:
Én félig roma vagyok. Az a fontos, ami belül van a szívedben. Ha kedves vagy, megértő stb., akkor nincs okuk lenézniük téged. Ha ezek után is le néznek, akkor nem érdemes velük foglalkozni.
2013. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!