Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam kevesebbnek másoknál?

Figyelt kérdés
Pl. mikor ma pingpongoztunk tesin (először) a tanár többször is rám szólt mert rosszul csináltam, sőt egyik gyerekkel külön küldött minket, hogy gyakorolhassak erre nem telik el 1 perc átadja másnak az ütőt, hogy ő tanítson meg. -.- Hát ez nekem kissé rosszul esett és ilyenkor olyan lúzernek érzem magam. :S Meg elég csendes lány vagyok ezért is érzem rosszul magam. :(
2011. febr. 23. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek jol pinpongoznia, abbol peldaul en is eleg rossz vagyok, de ez van ezt kell szeretni.:) a tesitanarod meg egy nagy taplo, de te ne attol erezd kevesebbnek magad mert nem elte ki magat a tanarod, es azzol szorakozik h masokkal szemetkedik.

egyebkent, biztos jo vag egy csomo mindenben, gondolj arra! Raadasul szoveged alapjan ertelmesnek tunsz, mar jobb vagy egy csomo mindekiert.:)

2011. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mindenkinel.

tavaly meg tavaly elott velem is szemet volt a tanar, de megmondtam magamnak h nem, jo vagyok tesibol, aztan azota csak dicsert a tanar. ;)

ja, ird ossze amugy h miben vagy jo, tedd egy olyan helyre amirol csak te tudsz, es olvasgasd.:) kerd meg bnoidet h segitsenek megirni.

es foglalkozz az olyan dolgokkal amibne jo vagy, vagy erdekel. Ha nincs iis kulonosebb tehetseged mondjuk a kosarban, de gyakorolsz jo leszel, sikereket ersz el es mar nem erzed magadat igy.:)lu

remelem tudtam segiteni, es erted h pontosan mire is akarok ki

2011. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!