Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandó lelkiismeretfurdalás?

Állandó lelkiismeretfurdalás?

Figyelt kérdés

Néha eljárok bulzini,tegnap este is voltam és olyan hajnali2re hazaértem alig tudtam elaludni 6kor felektlem és állandóan azon jár az agyam hogy mit csináltam rosszul,vagy valamit mondtam...Picit ittam az igaz,de emlékszek mindenre és csak a volt barátommal smároltam,ettől is annyira rosszul érzem magam,mert nem akarok vele járni,de ő meg igen:S

Mostanába minden kis apróságtól lelkiismeretfurdalásom van.Valamit mondok aztán 1percel később megbánom:SNagyon rossz,mit lehetne csinálni hogy ne legyen mindentől lelkiismeretfurdalásom.

17/L


2010. márc. 6. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:

Valamelyikőtökkel szokott ilyen lenni??

bocsi a helyesírási hibákért.

(18/L am:D)

2010. márc. 6. 09:01
 2/7 anonim ***** válasza:
korral jár! neked még változik az egyéniséged,amúgy meg ne beszélj,nem szól szám nem fáj fejem..inkább éreztesd bármit is akarsz,szavak nélkül sokkal könnyebb minden..szavak..minden rossznak forássai.. -
2010. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit itt felhoztál, abszolut ne legyenek tőle lelkiismeretfordulásaid.Ezek nem komoly problémák, ezek a napi élet apró-cseprő megnyilvánulásai. A nagy lelkizések nem itt kezdődnek! Nyugi!
2010. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek ittál? xD
2010. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

helló

ha ilyen jellegű dolgoknál jön elő rendszeresen a lelkiismeret-furdalásod, akkor az teljesen normális, hiszen a fiút, akiről írsz, úgy ahogy van kihasználtad a pillanatnyi vágyad teljesítésére, ami pedig nagyon rossz dolog, ráadásul lehet félre is vezetted ezzel. én azt tanácsolom tanulj ezekből, és legközelebb ne ess bele ilyen hibákba, ugyanis a lelkiismeret-furdalás az, ami megmutatja az embernek, hogy mi a helyes és helytelen, az segít felelős és igazságos döntést hozni, csak van aki nem foglalkozik ezzel, és azt hiszi valamiféle adrenalin löket vagy ilyesmi...

üdv

25/F

2010. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeri
2010. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jáá
2011. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!