Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az eletem eddig olyan, mintha...

Az eletem eddig olyan, mintha mit sem ert volna . Allando stressz, feszultseg vesz korul. Tudom, hogz lehetne 100szor is rosszabb, de mi lehet az oka? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
11 eves korom ota imadom a rockot a metalt,ebben elek,ez a stilusom ,eszeriny csinalok mindent.Sokat hallottam mar ,h az emberek Istenben talaltak meg a boldogsagot....talan itt az ideje,hogy teljesen atadjam magam neki???
2011. okt. 2. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

a stressz, a feszültség a mai világban szinte mindenkinek megnehezíti az életét, kortól, nemtől függetlenül, ezért nagyon fontos, hogy megtanuljuk leküzdeni.

a vallásban meg lehet találni a boldogságot, a nyugalmat, a hitet, nem tudom, h érted h "teljesen átadd magad neki".

akár vallásos vagy akár nem, az élethez nem elég h élsz, meg is kell tanulnod élni. ez csak úgy megy, ha a fejedben rendbe rakod a dolgaidat. hogy miért vagy feszült, min stresszelsz, mi az oka annak, hogy így alakult, min kéne változtatnod, min tudsz változtatni stb.

ha szeretnél, írj privátot, és beszélhetünk róla. 20l

2011. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Most hány éves vagy?...

Ha lelkileg vakon akarod leélni az életed akkor legyél hívő. Ha nem akkor üdv az ateisták körében.

2011. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél hívő, ha nem bírod a valóságot...
2011. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!